Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Na co do kina: Kurvaseneříká aneb to radši šlápnu na Lego

kultura | 6. 2. 2014

 Pel-mel filmových premiér – druhé Dědictví ale raději vyměňte za Lego příběh, nebo romantickou Kate Winslet. A co na to Robocop? 

[%C4%8Dl%C3%A1nky3/LucieSimunkova.jpg]

 

Kinozážitky týdne:

filmy/Untitled-7.jpg

Tip na rande: Prodloužený víkend
Na film s dětmi: LEGO příběh
Propadák týdne: Dědictví aneb Kurva se neříká


Aktuální premiéry: Prodloužený víkend, LEGO příběh, Shun Li a Básník, Dědictví aneb Kurva se neříká, Robocop

[filmy/lego.jpg]


[filmy/filmari-klapka-logo.gif]Zatímco v USA se právě hroutí pověst jednoho z nejosobitějších filmových režisérů Woodyho Allena, jehož poslední film stále ještě můžete vidět v kinech (např. MAT), na domácí půdě se zase nejméně osobitý Robert Sedláček pustil do filmového Dědictví. Podle prvních zpráv se mu pokračování kultovní komedie s Bolkem „Bohůšem“ Polívkou příliš nepovedlo a tak si raději doma pusťte Chytilovou.

[filmy/filmari-klapka-logo.gif]O nic růžovější není ani výhled do následujících týdnů. Členové klubu CinemaCity si již nyní s předstihem mohou užít druhý díl letní komedie Babovřesky. Těžko říct, co je větší výsměch: ukazovat prosluněnou vesnici promrzlým divákům, nebo nabízet filmovým fanouškům exkluzivní předpremiéru filmu Zdeňka Trošky

[filmy/filmari-klapka-logo.gif]Nyní na veselejší notu: dětství strávené stavěním obytných domů i policejních stanic si můžete připomenout s vlastními i vypůjčenými ratolestmi u filmu LEGO příběh. Bude to levnější než návštěva v Legolandu a díky 3D brýlím bude zážitek přinejmenším podobný. Ty ostatně nesundáte ani u remaku Robocopa, který vás sice nepobaví tak jako původní verze z konce 80. let, ale pořád je to pořádná akční jízda (trailer na konci článku).

[filmy/filmari-klapka-logo.gif]Na závěr tip pro ty z vás, kteří se třesou nedočkavostí z blížícího se Valentýna. Kate Winslet není typická romantická figurka, a proto když se v nějaké romantice objeví, většinou to stojí za to (Titanic, Prázdniny). Ve filmu Prodloužený víkend je jejím protějžkem sympaťák Josh Brolin. Bohužel zatím nemáme žádné doporučení pro anti-Valentýn, protože Festival Otrlého diváka nás čeká až za měsíc. 


 

Následky lásky
LEGO příběh
Attila Marcel

 

V minulém díle jste četli:

[filmy/krasno_plakat_3jka_krausova.png]

 

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!