Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

CityBeekend: Ve jménu designu, marketů a Mikuláše

doporučujeme | 6. 12. 2013

Peckou víkendu bude designSUPERMARKET, tentokrát v červené barvě!

Páteční večer
Norští Flunk na vás přenesou triphopovou melancholii, talíře gramofonů se roztočí na MUAH! V lese, izraelský DJ Borgore to rozjede na Warm Up Party Rock for People  a Mikuláše můžete oslavit buď tradičně, nebo netradičně na Fetish Hell Party.

Sobota
Vína, sýry, klobásky a čokolády si koupíte na Vánočním bazaru delikates, oblečení a šperky na Jarmarku OnaDnes, vinyly na Gram Bazaaru a všechno možné na Boutique Marketu. Motorkáře pak večer uchvátí Racing Party, rockery koncert Black Sabbath a bassožrouty Bass Casemate.

[kalec%281%29.jpg]
designSUPERMARKET

Neděle
Až se protáhnete na Mikulášském běhu, vydejte se na otvíračku nové galerie a knihkupectví Baobab v Krymské, oslavu 55. výročí Divadla Na zábradlí a na benefiční koncert swingových melodií Podepsáno srdcem.

Pro děti
Na Knižním malotrhu si děcka vyrobí hudební nástroje ze zeleniny, na Mikulášském pečení perníčků se z nich stanou kuchtíci a na premiéře pohádkové hudební komedie Sněhurka a sedm závodníků si užijou spoustu zábavy.

[pernicky.jpg]
Dětský čokokurs v Chefparade


[mag.jpg]NAŠE AKTUÁLNÍ ČLÁNKY:
Přituhuje? Obujte brusle a běžte se klouzat
Průvodce, jaký tu ještě nebyl: s Karlem IV. a v mobilu
Už zase volal Ježíšek: 9 top dárků pro prarodiče
Velký průvodce vánoční Prahou


Nevybrali jste si? Podívejte se na všechny akce na CityBee!


 

 

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!