Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Velký průvodce vánoční Prahou

doporučujeme | 4. 12. 2013

Vánoce v Praze jsou velká věc – Staroměstské náměstí zdobí blýskavý vánoční stromek, trhy s dárky, ale i klobásami a svařákem jsou na každém rohu, pouliční světla a dekorace nám zpříjemňují cestu městem a zpívají se koledy na Karlově mostě. Velký přehled všeho, čím nás Praha na Vánoce překvapí, můžete sledovat v tomto speciálu, který pro vás denně aktualizujeme!

Připravuje Jana Samšuková
 

album/News_Model_News/514/20130223_snow_36.jpg

Foto: Martin Mráz

Dary, dárky, dárečky

Zase nevíte, jakými dárky překvapit a potěšit? Jaké jsou trendy ve světě dětí, nad čím zajásají prarodiče nebo co odrovná vašeho kamaráda – sportovního nadšence? Sledujte naše tipy na vánoční dárky

•   Pro Děti
•   Pro Kávomily
•   Pro Seniory
•   Pro Mladé a aktivní lidi  
•   Pro Hudební a divadelní fanoušky
•   Pro  Filmové nadšence
 

Kam vyrazit na nákup dárků? Kde v Praze se konají trhy? Podívejte se na náš přehled ZDE.

Vánoční trhy

Stánky se všemi možnými lákadly, ať už do žaludku, či pod stromeček k Vánocům v Praze neodmyslitelně patří. Přečtěte si náš článek o největším pražském vánočním trhu na Staroměstském náměstí.

album/News_Model_News/514/IMG_6756.jpg 

 

album/News_Model_News/514/Stavovske.png

Bruslení

Těšíte se, až si zabruslíte na kluzištích v centru města? Nebo na stadionu, na louce, prostě kdekoliv? Vše o bruslení si přečtěte ZDE  (na obrázku kluziště na Ovocném trhu).


Akce v Praze

Vyrazte někam na vánoční party nebo koncert. Vánoce si ale přeci jen nejvíce užijí děti. I pro ně máme na CityBee seznam mnoha vánočních a kcí.

Nesmrtelné vánoční hity

Ke čtení tohoto článku nebo k pečení cukroví jednoznačně patří nesmrtelný hit od Wham a blonďatého George Michaela v kapuce:

  

 

Bobování

Doufejme, že letos budou Vánoce bílé a my si na Štědrý den před kaprem pořádně zabobujeme! A hlavně všechny pražské děti. Minulý rok jsme vydali velký přehled pražských kopců, které přímo vyzývají k tomu, abyste je se svými sáňky či boby zdolali.

 

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!