Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
21
prosince

Boutique Market

Nové trhy

zpět na výpis akcí
 
     

Výběrový trh Boutique Market se bude naposledy konat v sobotu 21. prosince v Pražské tržnici v Holešovicích.

Datum:21. 12. 13
Cena:Zdarma
Čas:10:00 - 21:00
Kategorie: lifestyle|Nakupování, Móda

Třetí a poslední díl výběrového trhu Boutique Market se uskuteční v sobotu 21. prosince, tradičně v hale č. 7 Pražské tržnice v Holešovicích. Poslední adventní sobota tak bude jedinečnou možností nakoupit originální dárky pro sebe a své blízké. Vytápěná, jindy opuštěná hala v Pražské tržnici se zaplní výběrem toho nejlepšího zboží a předvánoční atmosférou. Boutique Market je koncipován jako příjemná alternativa k vánočním nákupům pro celou rodinu.

Poslední předvánoční Boutique Market představí specializovanou nabídku produktů s důrazem na kvalitu a tradiční zpracování. Pečlivý výběr prodejců nabídne exkluzivní delikatesy, módní doplňky, design a další zboží, které lze označit slovem Boutique. Například originální šperky a bytové doplňky inspirované přírodou představí Pája Papaya. Lahodné severské ovoce plné vitamínů a antioxidantů v různých variantách nabídne značka BIOKIA. Značka DecenteBB přinese širokou nabídku ručně šitých obalů na knihy z luxusní bavlny a pestrými vzory. Ženskost a eleganci podtrhnou oděvy a módní doplňky Barbora. Značka Fragil nabídne oblíbené nákrčníky, módu pro děti a další oděvy s originálním potiskem. Papírnické potřeby s osobitým designem značky Mou potěší všechny milovníky ručního psaní a dopisů. Nebo ručně vyráběné misky, talíře, dekorace a další kuchyňské potřeby značky MM Keramika přinesou nejen jedinečné kousky, ale i radost do domácnosti.

Vstup na Boutique Market je zdarma a bez bariér. Pro děti bude připraven dětský koutek PANA - design pro děti. K dispozici bude také šatna, přebalovací koutek a hlídaná kočárkárna. Občerstvení nabídne bistro Plavecká Polévka a fair trade kavárna Mamacoffee. Na místě bude hrát živá hudba francouzského DJ S-BisH (lounge/chillout/worldmusic). Boutique Market je součástí projektu Nové trhy.

Místo konání:            Holešovice, Pražská tržnice, Hala č. 7, Bubenské nábř. 306/13

Otevírací doba:          21. 12. 2013 – 10h až 21h

http://www.novetrhy.cz/trhy/boutique-market/

https://www.facebook.com/novetrhy

https://www.facebook.com/events/214123138760973/

Seznam prodejců na posledním Boutique Marketu v sobotu 21. 12. 2013

BIOKIA, Anna Janská, badge.cz, Bamboo, Barbora, BeWooden, Proof, Cidrerie, ČO-XO, Čokoládovna, DecenteBB, design empathy, fragil, HEMPOINT s.r.o., Indiva, Jana Kubálková - JOAN ATELIER, Katchi, Krejčovská Jana, Laboka, Lovemusic, Lubor Baum, Mamacoffee s.r.o., Marienberg, Martin Feri, MM Keramika, meetea.cz, MIHULLI, Michaela Gorcová, MonaRosa, Rita's, Mou, Pája Papaya, pana, Perli! by Klara, Plavecká Polévka, Plazmalab, PROOKO, PunkTura, qplusbodka, RITORE, Rose and Lips, SKOBA, Skorpilová, AdPerla, Two Little Spoon, V.Y.P. design, Winehouse.cz, www.SatySukne.cz Radka Kudrnová, a další.

Pražská tržnice
Tel: 775 635 426
Bubenské nábř. 306/13
Praha 7 Holešovice, 17000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Doporučujeme vyzkoušet: