Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Nově otevřeno: Snídaně Mezi Srnky, elektřina v galerii, irský bar a sociální bistro

doporučujeme | 9. 3. 2022

Trápí vás hlad po kultuře, objevování chuťových experimentů nebo nových zážitcích? Pokud je vaše odpověď kladná, zveme vás na kolečko po 17 pražských podnicích, které v uplynulém měsíci přibyly na gastro-kulturní scéně. Začněte vydatnou snídaní Mezi Srnky, pak si vyrobte diář či deník, na oběd zajděte na pečený lilek do restaurace Leaf a jako dezert si dejte kinetismus v Kuntshalle. Zbývá vám ještě prostor pro drink?

Věneček s malinovým krémem, ale i batátový krém s pomerančem a bezlepkový banánový chlebíček. Stavte se na poctivnou snídani nebo brunch do kavárny Mezi srnky nyní i na levém břehu Vltavy.

Všechny podniky v 1 mapě

REKLAMA
DRUHÁ VLNA LETNÍCH VÝPRODEJŮ, SLEVY AŽ -70 % na Zoot.cz

NOVÉ MĚSTO

 

Sociální bistro Střecha

Jsme vegan restaurace a pracujeme společně s lidmi bez domova nebo se záznamem v...


 

Andaz Prague

Nový luxusní hotel v centru Prahy....


 

Aux Merveilleux de Fred

Kavárna a řemeslná cukrárna unikátního standardu....Objevte jedinečnou atmosféru i dezerty neodolatelné chuti i oku v kavárně a řemeslné cukrárně Aux Merveilleux de Fred v srdci Prahy.

VINOHRADY

 

Kava 2020

Obchod s kávovými a dalšími potravinovými specialitami na Vinohradech....

ŽIŽKOV

 

Moje první Vinotéka

Příjemné posezení u sklenky dobrého moravského nebo zahraničního vína, včetně...


 

Imperial Sushi

Příprava sushi je pro nás skutečně srdeční záležitostí....Objednejte si Japonsko až k vám domů v podobě čerstvého sushi. Restaurace Imperial Sushi nabízí široký výběr sushi, futomaki, nigiri i sashimi s rozvozem po Praze.

MALÁ STRANA

 

Kunsthalle Praha

Kunsthalle Praha je nové místo pro umění na kulturní mapě Prahy....Prohlédněte si nový unikátní prostor pro umění Kunsthalle Praha sídlící na Klárově. Nyní se v budově můžete projít multimediální výstavou Kinetismus: 100 let elektřiny v umění. Je to jedno z nových #mustsee míst.

SMÍCHOV

 

Mezi Srnky Smíchov

Kavárna a Restaurace se specializací na snídaně a brunch....


 

Oscar's bar

Bar Oscar’s na pražském Smíchově láká designem inspirovaným divokou přírodou....

 

 

BŘEVNOV

 

The Winery

Útulnou vinárnu The Winery najdete v původní historické zástavbě Břevnova....

DEJVICE

 

Kancl Dejvice

Co-Work a Bar v jednom. A to vše uprostřed Dejvic!...


 

naboso

Nový obchod s bosou obuví...Chůze naboso je prý zdravá, ale choďte si bez bot po pražských chodnících. Obchod s obuví Naboso přináší kompromis v podobě barefoot bot, které respektují přirozenou funkci nohy a její anatomický tvar. A navíc vypadají cool!

KARLÍN

 

Liquid Office Bar

Koktejly připravené za pomoci těch nejmodernějších mixologických technik a to vše do...


 

Arthur's Pub

Trendy britský pub v srdci Karlína....Knihařská dílna Reformát už tu nějakou dobu funguje, ale nedávno se rozšířila o nové prostory. Naučte se zrecyklovat použitý papír a vyrobte si knihu, diář či jiný papírenský výrobek. Pronajměte si dílnu, nakupte v e-shopu nebo zajděte na workshop.

CHODOV

 

Opatovské terasy

Moderní restaurace a kavárna na tradičním místě v srdci Jižního města....

BRANÍK

 

Desiré - baletní škola Mistra Jána Nemce

Baletní škola pro předškoláky, školáky a dospělé, v dopoledních nebo odpoledních...

STRAŠNICE

 

LEAF

Šéfkuchařka Barbora Šimůnková a sommelier Michal Bílek se spojili a tvoří kulinářský...V nové strašnické restauraci Leaf si pochutnáte na kuchyni světové úrovně. Na lístku najdete bezmasé i masité pokrmy sezónních surovin ověřených lokálních farmářů. Co třeba grilované brambory, pečená řepa, boršč pyré a fenykl?

Starší, ale stále ještě nové podniky v Praze

​⇒ Nově otevřeno: Francouzské víno, světová káva, americké bistro i LEGO herna

​⇒ Nově otevřeno: Vegan bar pro milovníky knih, divotvorná pekárna i virtuální realita

​⇒ Nově otevřeno: Bar s koulemi, luxusní brambory, Polífkárna i několik kaváren

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!