Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Nově otevřeno: Snídaně Mezi Srnky, elektřina v galerii, irský bar a sociální bistro

doporučujeme | 9. 3. 2022

Trápí vás hlad po kultuře, objevování chuťových experimentů nebo nových zážitcích? Pokud je vaše odpověď kladná, zveme vás na kolečko po 17 pražských podnicích, které v uplynulém měsíci přibyly na gastro-kulturní scéně. Začněte vydatnou snídaní Mezi Srnky, pak si vyrobte diář či deník, na oběd zajděte na pečený lilek do restaurace Leaf a jako dezert si dejte kinetismus v Kuntshalle. Zbývá vám ještě prostor pro drink?

Věneček s malinovým krémem, ale i batátový krém s pomerančem a bezlepkový banánový chlebíček. Stavte se na poctivnou snídani nebo brunch do kavárny Mezi srnky nyní i na levém břehu Vltavy.

Všechny podniky v 1 mapě

REKLAMA
DRUHÁ VLNA LETNÍCH VÝPRODEJŮ, SLEVY AŽ -70 % na Zoot.cz

NOVÉ MĚSTO

 

Sociální bistro Střecha

Jsme vegan restaurace a pracujeme společně s lidmi bez domova nebo se záznamem v...


 

Andaz Prague

Nový luxusní hotel v centru Prahy....


 

Aux Merveilleux de Fred

Kavárna a řemeslná cukrárna unikátního standardu....Objevte jedinečnou atmosféru i dezerty neodolatelné chuti i oku v kavárně a řemeslné cukrárně Aux Merveilleux de Fred v srdci Prahy.

VINOHRADY

 

Kava 2020

Obchod s kávovými a dalšími potravinovými specialitami na Vinohradech....

ŽIŽKOV

 

Moje první Vinotéka

Příjemné posezení u sklenky dobrého moravského nebo zahraničního vína, včetně...


 

Imperial Sushi

Příprava sushi je pro nás skutečně srdeční záležitostí....Objednejte si Japonsko až k vám domů v podobě čerstvého sushi. Restaurace Imperial Sushi nabízí široký výběr sushi, futomaki, nigiri i sashimi s rozvozem po Praze.

MALÁ STRANA

 

Kunsthalle Praha

Kunsthalle Praha je nezávislý prostor pro umění v srdci historické Prahy....Prohlédněte si nový unikátní prostor pro umění Kunsthalle Praha sídlící na Klárově. Nyní se v budově můžete projít multimediální výstavou Kinetismus: 100 let elektřiny v umění. Je to jedno z nových #mustsee míst.

SMÍCHOV

 

Mezi Srnky Smíchov

Kavárna a Restaurace se specializací na snídaně a brunch....


 

Oscar's bar

Bar Oscar’s na pražském Smíchově láká designem inspirovaným divokou přírodou....

 

 

BŘEVNOV

 

The Winery

Útulnou vinárnu The Winery najdete v původní historické zástavbě Břevnova....

DEJVICE

 

Kancl Dejvice

Co-Work a Bar v jednom. A to vše uprostřed Dejvic!...


 

naboso

Nový obchod s bosou obuví...Chůze naboso je prý zdravá, ale choďte si bez bot po pražských chodnících. Obchod s obuví Naboso přináší kompromis v podobě barefoot bot, které respektují přirozenou funkci nohy a její anatomický tvar. A navíc vypadají cool!

KARLÍN

 

Liquid Office Bar

Koktejly připravené za pomoci těch nejmodernějších mixologických technik a to vše do...


 

Arthur's Pub

Trendy britský pub v srdci Karlína....Knihařská dílna Reformát už tu nějakou dobu funguje, ale nedávno se rozšířila o nové prostory. Naučte se zrecyklovat použitý papír a vyrobte si knihu, diář či jiný papírenský výrobek. Pronajměte si dílnu, nakupte v e-shopu nebo zajděte na workshop.

CHODOV

 

Opatovské terasy

Moderní restaurace a kavárna na tradičním místě v srdci Jižního města....

BRANÍK

 

Desiré - baletní škola Mistra Jána Nemce

Baletní škola pro předškoláky, školáky a dospělé, v dopoledních nebo odpoledních...

STRAŠNICE

 

LEAF

Šéfkuchařka Barbora Šimůnková a sommelier Michal Bílek se spojili a tvoří kulinářský...V nové strašnické restauraci Leaf si pochutnáte na kuchyni světové úrovně. Na lístku najdete bezmasé i masité pokrmy sezónních surovin ověřených lokálních farmářů. Co třeba grilované brambory, pečená řepa, boršč pyré a fenykl?

Starší, ale stále ještě nové podniky v Praze

​⇒ Nově otevřeno: Francouzské víno, světová káva, americké bistro i LEGO herna

​⇒ Nově otevřeno: Vegan bar pro milovníky knih, divotvorná pekárna i virtuální realita

​⇒ Nově otevřeno: Bar s koulemi, luxusní brambory, Polífkárna i několik kaváren

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!