Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
02
března

"Sanctuary.cz Presents": Project Pitchfork...

Rock Café

zpět na výpis akcí
 

Elektronický večer

Datum:02. 03. 14
Cena:od 490 Kč
Čas:20:00 - 23:59
Kategorie: kultura|koncerty, hudba

Německá elektronická legenda Project Pitchfork se v Praze představila naposledy v listopadu 2012, kdy doslova uhranula davy fanoušků v nabitém Rock Café. Kapela mezitím vydala skvělé nové album "Black" a absolvovala hojně navštívené americké turné, aby se znovu vrátila do Evropy. Od září bude trio Spilles/Scheuber/Jansen křižovat domovské Německo a v neděli 2. března 2014 si odskočí na jediný zahraniční koncert do pražského Rock Café!

Aby byl večírek ještě zajímavější, rozhodli jsme se jej okořenit účastí projektu Architect, za kterým se neskrývá nikdo jiný než elektronický čaroděj Daniel Myer! Pro ty, kteří stále tápou: Ano, ten skromný vousatý sympaťák, který v polovině letošního srpna za mikrofonem domovské formace Haujobb zatloukl v Lucerně do země headlinery z FLA a o dva týdny později donutil šílet narvanou electro stage při svém premiérovém českém DJském vystoupení na Prague Gothic Treffen vol.8.

Německou dvojici vystupujících doplní domácí formace Tear, jejíž živá vystoupení jsou v posledních letech vzácností, a proto byste si tuto příležitost rozhodně neměli nechat ujít.

Vstupenky v předprodeji v Rock Café a v sítích Ticketstream a Eventim za 490,- + poplatky/590,- v místě

Rock Café
Tel: 224933947
Národní 20
Praha 1
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: