Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
14
září

Nábřeží žije - kulinářská sobota

Auto*Mat

zpět na výpis akcí
 
Tip

Smetanovo nábřeží bez aut a plné gastronomie. 

Datum:14. 09. 13
Cena:Zdarma
Čas:10:00 - 20:00
Kategorie: kultura|ostatní, gastro| občerstvení, ostatní

Již 14. září si budeme všichni moct vychutnat Smetanovo nábřeží bez aut. Díky úsilí iniciativy Auto*Mat a ochoty Magistrátu hl. m. Prahy a zájmu Útvaru rozvoje města zde proběhne první z pěti plánovaných kulturních sobot. Protože je to sladké vyústění desetiletého úsilí, nábřeží otevřeme vedle debat o rozvoji města i degustačním a kulinářským programem.

Na místě proběhne řada zajímavých přednášek odborníků z Útvaru rozvoje města, včetně komentovaných poznávacích procházek s urbanisty a architekty.

Na nábřeží budou zahrádky s posezením, farmářské trhy a ochutnávky kuchyní pražských menšin – vietnamské, ruské, balkánské nebo slovenské.

Součástí akce Nábřeží žije bude např. i soutěž mezi sousedy o nejlepší štrúdl nebo bábovku. Součástí programu bude například kuchařská exhibice, výtvarné a rukodělné workshopy pro děti, interaktivní stěna Uličník, písničkáři nebo neobvyklé gastrokoncepty.

Vstup volný.


 

Auto*Mat
Tel: 212 240 666
Smetanovo nábřeží
Praha 1
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: