Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
25
září

Vydejte se do Bradavic

Westfield Chodov

zpět na výpis akcí
 

Přijďte si prohlédnout umělecké interpretace ikonických míst a užít si řadu tematických aktivit z oblíbené filmové série.

Začátek:25. 09. 23
Konec:22. 10. 23
Čas:10:00 - 20:00
Kategorie: zábava|zábava - ostatní, pro děti| Zábava

Na co se můžete těšit?

Návštěvníci si budou moci prohlédnout stylizovanou repliku vlaku Bradavický expres, projít Hagridovou chatrčí a vyzkoušet si slavný famfrpál, kouzelnickou soutěž v házení camrálem do obručí. Obdivovat můžete také uměleckou ilustraci inspirovanou Zakázaným lesem, kde se můžete vyfotografovat s kouzelnými bytostmi ukrytými ve stromech nebo v kvízu prověřit své znalosti o světě Harryho Pottera a užít si taneční vystoupení valčíku z filmu. Informace o připravovaném programu zveřejníme s blížím se datem akce.

Kdy můžete přijít?

Tematická instalace ve Westfield Chodov s názvem Vydejte se do Bradavic bude otevřena každý den během otevírací doby nákupního centra Westfield Chodov od 25. září do 22. října 2023. Výstava byla vytvořena ve spolupráci se společnostmi Warner Bros. Discovery Global Themed Entertainment a Eventbox. Partnerem akce je Comics Point.

Podmínky vstupu?

Chcete si užít svět kouzel? Ke vstupu na uměleckou instalaci "Vydejte se do Bradavic" budete potřebovat jen Bradavický pas. Ten si můžete vyzvednout u speciálně označeného výdejního pultu. Stačí, když předložíte účtenky s nákupy nad 500 Kč z našeho centra, které nejsou starší než 3 dny. Pokud dáváte přednost nákupům s dárkovou kartou, můžete k získání Bradavického pasu využít také účtenku za její nabití nad 500 Kč. S tou pak můžete nakupovat ve Westfield Chodov až po dobu jednoho roku. Máte-li v plánu návštěvu s rodinou, jeden Bradavický pas platí pro až pětičlennou rodinu. Přijdete-li s přáteli, stačí vám jeden Bradavický pas pro skupinku až tří osob. Děti do 13 let si mohou užívat atrakcí a eventů jen v doprovodu dospělého člověka. Těšíme se na vás!

Otevírací doba:

  • Pondělí - Pátek 11-20h

  • Sobota - Neděle 10-19h

Westfield Chodov
Tel: 272 173 677
Roztylská 2321/19
Praha 4, 148 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: