Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Westfield Chodov

Praha 4, Roztylská 2321/19, 148 00

zpět na výpis
Tip
 
Westfield Chodov

Nejvíce obchodů pod jednou střechou, nejmodernější kino v České republice a další.

Telefon:272 173 677
Kategorie: lifestyle|Nakupování

Nejvíce obchodů pod jednou střechou

Po rozšíření a rekonstrukci, která trvala dva a půl roku, bylo nákupní centrum Westfield Chodov otevřeno v říjnu 2017. S plochou 102 266 m², více než 300 obchodními jednotkami a parkovištěm čítajícím 3 433 parkovacích míst, se řadí mezi největší a nejvýznamnější nákupní centra v České republice. 

Největší a nejmodernější kino v České republice

Cinema City se v nákupním centru Westfield Chodov rozkládá na ploše 5 783 m2 a se svými 18 sály využívajícími nejnovější digitální technologie, včetně tří VIP sálů s luxusními službami a jedním 4DX kinosálem, je největším a nejmodernějším megaplexem v České republice. Filmy v něm může současně sledovat více než 2 600 diváků.

Nejpestřejší výběr módních značek na jednom místě 

Nákupní centrum Westfield Chodov návštěvníkům nabízí nadstandardně pestré portfolio obchodů, kaváren a restaurací, sportovní centrum, dětský koutek a další zóny pro trávení volného času. V centru nechybí tradiční a oblíbené prodejny jako Marks & Spencer, C&A, H&M, Cropp či Zara. Díky obchodům, Estée Lauder, Kiehl’s, Jo Malone a dalším však nabízí také bezkonkurenční nabídku v segmentu krásy. 

Nákupní centrum Westfield Chodov se pravidelně stává vyhledávanou destinací pro vstup nových značek na český trh. Může tak nabídnout jediné obchody Zara Home či Oysho v České republice.

The Designer Gallery – nový rozměr nakupování

Módní destinace The Designer Gallery podtrhuje význam centra v oblasti módy. Vznikla s cílem posunout zážitek z nakupování na novou úroveň a uspokojit i ty nejnáročnější klienty. Své místo zde mají zejména prémiové značky jako Weekend Max Mara, Bogner, COS, či Michael Kors. 

Grand Kitchen – jedinečný koncept občerstvení 

Gastronomická zóna nesoucí název Grand Kitchen posouvá kulturu stravování v obchodním centru na úplně novou úroveň. Nákupní centrum Westfield Chodov se tak stalo rájem gurmánů, který přináší kvalitní mix značek několika světových kuchyní.

Nákupní centrum Westfield Chodov myslí na přírodu a vytváří lepší místo pro život 

Centrum také klade důraz na trvalou udržitelnost. To dokládá jeho architektonické řešení, kde se snoubí jedinečný interiérový i exteriérový design s maximálními požadavky na udržitelný rozvoj. Během modernizace získalo centrum celosvětovou prestižní certifikaci „zelených budov“ BREEAM. Váhu, kterou skupina přikládá společenské odpovědnosti, dokazuje také strategie Better Places 2030, v jejímž rámci se provozovatel centra zavazuje ke snížení uhlíkových emisí ze staveb a provozu budov, redukci uhlíkové stopy z dopravy, podpoření místních komunit a zaměstnanosti mladých lidí i kolektivní spolupráci a ohledu na životní prostředí.

Roztylská 2321/19
Praha 4, 148 00
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: