Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
10
června

Branický knižní malotrh

Městská část Praha 4

zpět na výpis akcí
 

Kromě prodeje knih přímo od nakladatelů, knižního swapu a workshopů pro děti se můžete těšit i na skvělou hudební produkci.

Datum:10. 06. 23
Čas:11:00 - 19:00
Kategorie: kultura|ostatní, hudba poznání| knihy,

1. ročník Branického knižního festivalu se blíží a slibuje skvělou atmosféru pro knihomoly všeho druhu. Bohatý program od 11 do 19 hodin v sobotu 10. června 2023 nabídne například autorská čtení, hudební vystoupení, diskuse s autory a mnoho dalšího.

Branický knižní festival se koná 10. června 2023 (pozn. red. - posun z původně předpokládaného květnového termínu) a je připravený nabídnout návštěvníkům nevšední zážitek. Kromě prodeje knih přímo od nakladatelů, knižního swapu a workshopů pro děti se můžete těšit i na skvělou hudební produkci.

Ve vymezeném prostoru Branické ulice se pak můžete těšit na divadelní vystoupení od Divadla Bravo / Losers, Čtecí babičky, bubeníky Tam tam batucada a mnoho dalšího. Chill out zona s lehátky bude ideálním místem na odpočinek po náročném dni plném zážitků.

Festival navazuje na nultý ročník, který se konal v minulém roce, a pořadatelé slibují, že i letos se budou připraví program, který uspokojí i ty nejnáročnější návštěvníky. Kromě toho, že festival bude nabízet skvělou atmosféru pro milovníky knih, bude také ideálním místem pro setkání se známými influencery a diskutování o literatuře.

Městská část Praha 4
Tel: 261192111
Branická ulice
Praha 4, 14000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: