Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
14
října

Delonghi zve na kávu na Signal Festivalu

Výstaviště Praha

zpět na výpis akcí
 

De'Longhi. Váš Perfetto společník při nočních toulkách Prahou.

Začátek:14. 10. 21
Konec:17. 10. 21
Cena:Zdarma
Čas:18:00 - 23:59
Kategorie: zábava| gastro|kavárny, občerstvení poznání| lifestyle|

Inovace, setkávání a emoce. To jsou hodnoty, na kterých si Signal Festival staví, podobně jako značka De'Longhi. Kdykoli si chcete vychutnat to nejlepší kávové aroma, můžete tak s našimi kávovary učinit v pohodlí domova. Právě proto jsme hrdí na to, že vás letošní akcí můžeme také provázet. Naší misí bude poskytnout hostům útulný "chill out" koutek. Zde se můžete v průběhu festivalu zastavit na voňavý šálek kávy zdarma, oddychnout si a načerpat síly na cestě mezi jednotlivými instalacemi.

Naše plnoautomatické kávovary se postarají o přípravu dokonalého šálku italského espressa nebo mnoha dalších kávových nápojů dle vaší chuti. Patentovaný LatteCrema systému zajistí lahodné cappuccino s krémovou mléčnou pěnou připravené v optimální teplotě.

Krom výborné kávy na vás bude čekat také příjemná atmosféra a příležitost k setkání a popovídání si s našimi reprezentanty.

Výstaviště Praha
Tel:
Výstaviště 67
Praha 7, 17000
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: