Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Buďte ohleduplní & info o akcích v Praze

Než vyrazíte na akci, ověřte si aktuální informace u pořadatele. A respektujte prosím všechna hygienická opatření.

24
ledna

Dneska čtu já! Severský rodinný literární salón - on...

Skandinávský dům

zpět na výpis akcí
 

Speciální vydání severského literárního salónu určené především dětem, jejich rodičům a dalším zájemcům o dětskou literaturu.

Datum:24. 01. 21
Cena:Zdarma
Čas:17:00 - 18:00
Kategorie: kultura|ostatní, poznání| knihy, ostatní pro děti|

Jak si zkrátit dlouhé zimní večery? Zveme vás tentokrát do speciálního vydání severského literárního salónu určeného především dětem, jejich rodičům a dalším zájemcům o dětskou literaturu. Knižní tipy vám tentokrát představí mladí čtenáři společně se svými rodiči, kteří se překlady ze severské literatury pro děti a mládež zabývají.

Máš rád/a komiksy, naučné knihy nebo neodolatelnou chuť přečíst si dětskou detektivku? Chceš vědět, jestli jsou tvoji rodiče spíš šílenci, nebo suchaři? Víš, co znamenají pojmy young adult nebo severské podivno? K poslechu si nezapomeň uvařit kakao nebo horkou čokoládu se šlehačkou (doporučuje pět z pěti norských dětí).

O své tipy se s vámi podělí Barbora Grečnerová s dvojčaty Cyrilem a Kubou (12), Karolína Stehlíková s dcerou Eliškou (14), Daniela Mrázová se syny Cyrilem (10) a Otíkem (8), Pavla Nejedlá se synem Hynkem (6) a Barbara Gregorová s dcerou Maruškou (11).

Součástí pořadu bude i soutěž o dětské knižní tituly z nakladatelství Host.

Debatu budeme streamovat živě v neděli 24. 1. od 17.00 na Facebooku Skandinávského domu a později bude dostupná také v záznamu na našem YouTube kanále.

Účast zdarma, bez nutnosti rezervace.

Mapa po Praze

Tato akce má více míst konání po Praze

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Sbalte si svačinu do batůžku a jděte na čerstvý vzduch. Nechte se inspirovat místy v metropoli a okolí, která máme rádi v redakci CityBee.cz.

Doporučujeme vyzkoušet: