Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
08
srpna

Trh na Plovárně

Občanská plovárna

zpět na výpis akcí
 

Trhy se nachází v areálu se zeleninou, ovocem, rybami, květinami apod. Ochutnáte čerstvé pstruhy, speciální klobásky nebo klobásy na grilu.

Datum:08. 08. 20
Čas:09:00 - 15:00
Kategorie: gastro|farmářské trhy, lifestyle| Nakupování

Trhy se nachází v areálu Občanské plovárny. Najdete zde lokální prodejce se zeleninou, ovocem, rybami, květinami apod. Ochutnáte čerstvé pstruhy, speciální klobásky a klobásy na grilu a standardní nabídku street food v Molo by Plovárna. Dále nebudou chybět italské delikatesy, skvělá káva, Aperol, Prosecco, moravské vína, pivo z Pivovaru Národní nebo domácí limonády.

Využít můžete vyhlídkové plavby parníkem ke Karlovu mostu v pravidelných intervalech: 9:30, 10:30, 11:30, 12:30, 13:30 a 14:30 (min počet 10 lidí, cena 50,- Kč, vstupenky lze zakoupit u stánku s kávou). Klasicky budou k dispozici lehátka. Můžete si tak koupit třeba láhev prosecca a zůstat i déle.

Občanská plovárna
Tel: 257531451
U Plovárny 1
Praha 1, 110 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Doporučujeme vyzkoušet: