Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

DIY Hodinová dílna

Praha 9, Kolbenova,

zpět na výpis
   
DIY Hodinová dílna

Místo, kde najdete nástroje a prostor pro realizaci vašich nápadů.

Telefon:777 730 680
Kategorie: zábava|zábava - ostatní

Zpracování dřeva
Máme vše, co je potřeba k řezání, tvarování, broušení a konečným úpravám dřeva.

Mezi vybavení patří stolní nářadí (stolní pila, hoblovka, pásová, kotoučová a rozbrušovací pila), ruční elektrické nářadí (kotoučová pila, přímočará pila, brusky, vrtačky atd.), pneumatické hřebíkovačky a sponkovačky a velký výběr ručního nářadí (kladiva, dláta, hoblíky).

Výroba a opravy nábytku. Místnost pro práci se dřevem je vybavena nářadím pro řezání, spojování a tvarování měkkého i tvrdého dřeva, překližky a desek všeho druhu. Můžete zde nejen upravit, opravit či předělat nábytek který již máte, ale i vytvořit nový podle vlastních představ.

Opravy a vylepšení v domácnosti. Chcete si pověsit nové poličky, vyrobit patrovou postel nebo renovovat stará okna a dveře? U nás najdete nářadí, prostor a vhodné podmínky pro realizaci drobných zlepšení i celkové rekonstrukce.

Zpracování kovů
V části věnované kovům najdete nářadí potřebné pro řezání, tvarování, svařování, broušení, pilování a konečné úpravy různých materiálů (ocel, nerez, hliník). Pracovní prostředí je bezpečné a odvětrávané. Ať už máte něco, co potřebuje opravit nebo chcete vyrábět úplně od začátku, my vám k tomu poskytneme vše potřebné.

Konečné úpravy a nátěry
Prostor určený k natírání je dobře ventilovaný, bez prachu a s kontrolovatelnou teplotou, díky čemuž lze vytvořit dobré podmínky potřebné pro požadované konečné úpravy. Díky dostupnému zařízení (od airbrush pistolí přes HVLP stříkací pistole po vysokotlaké „airless“ zařízení) můžete nastříkat prakticky cokoli.

K dispozici je také široká paleta válečků, štětců a jiných ručních aplikátorů.

Opravy jízdních kol, motocyklů a aut
Pro údržbu a opravy motorových vozidel je garáž plně vybavena mechanickým nářadím (pneumatické, hydraulické i ruční), zvedáky, podpěrami, svěráky a upínáky; najdete zde i čistící techniku a možnost vypuštění tekutin pro jejich likvidaci.

Zvládnout u nás můžete většinu oprav motocyklů. U aut je možné věnovat se jejich údržbě a servisování; vždy bude záležet na jejich velikosti a stáří. Naší specializací je recyklace, přestavba a opravy starých jízdních kol – po jejich demontáži je z rámu pískováním odstraněn starý nátěr a kolo projde celkovou opravou až k závěrečné montáži.

Práce s různorodými materiály/ „Soft-Crafts“ / Studio
Naše vybavení umožňuje spojování různorodých materiálů, jako jsou plasty, sklolaminát, karbon spolu se dřevem a/nebo kovem, lepení modelů a řezání a úpravu většiny dostupných materiálů.
  
Řezba a sochařství. U nás najdete jak elektrické tak ruční nářadí k vyřezávání a tvarování rozličných materialů, od plastů po kámen.

Kolbenova
Praha 9
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Přijďte do samotného centra Prahy zažít Velkou Británii! Můžete se těšit na britské speciality, zboží a vystoupení skotských vojenských dudáků a bubeníků z Edinburghu.

Doporučujeme vyzkoušet: