Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

ČSOB Inspirace

Praha 1, Jungmannovo náměstí 767, 11000

zpět na výpis
Tip
ČSOB Inspirace

Unikátní prostor, v němž se setkávají úspěšné a tvrořivé osobnosti i ti, kteří se chtějí nechat inspirovat.

Telefon:+420 224 284 568
Kategorie: kultura|galerie, koncertygastro|čajovny, kavárnypoznání|workshopy

 

Inspiraci a know-how vnímáme jako klíče k úspěchu a tak do ČSOB Inspirace zveme všechny ty, kteří se chtějí inspirovat i ty, kteří by své myšlenky chtěli sdílet s ostatními.

 

ČSOB Inspirace je koncipována jako multifunkční prostor, který je rozdělen do tří pater a každé z nich má svou specifickou roli.

 

Vstupní část ČSOB Inspirace je vyhrazena pro kavárnu, která Vám pod heslem „Jez chléb, pij kávu“ nabízí své speciality a poskytuje cateringové služby.

 

První patro slouží jako konferenční místnost, kde se mohou konat workshopy pro 20 lidí, i přednášky pro 100 osob. Suterénní prostory nabízí též konferenční sál s kapacitou až 50 míst, který slouží k pořádání přednášek, filmových projekcí nebo workshopů. Oba konferenční sály jsou plně technicky vybaveny.

 

Zbývající suterénní prostory jsou uzpůsobeny jako výstavní foyer. Výstavní foyer s aktuální výstavou je přístupný pro veřejnost zdarma vždy během otvírací doby.

 

Prostory v ČSOB Inspiraci si můžete pronajmout i pro Vaše akce!

 

Otevírací doba prostoru:

 

Po-Pá - 8:30 – 19:00 (prodloužení otvírací doby dle konání akcí)

Jungmannovo náměstí 767
Praha 1, 11000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Doporučujeme vyzkoušet: