Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Komunitní centrum a kavárna Background / задній план

Praha 1, Bartolomějská 13, 110 00

zpět na výpis
Tip
 
Komunitní centrum a kavárna Background / задній план

Tým mamacoffee otevírá nové komunitní centrum a kavárnu, jehož cílem je propojovat místní komunity a komunitu příchozích z Ukrajiny.

Kategorie: kultura|zábava|gastro|kavárny, občerstvenípoznání|

Tým mamacoffee otevírá nové komunitní centrum a kavárnu, jehož cílem je propojovat místní komunity a komunitu příchozích z Ukrajiny, otevřít nové pracovní pozice a nabídnout bohatý kulturní a vzdělávací program. Jádro baristického týmu budou tvořit právě naše nové kolegyně z Ukrajiny.

V prostorách kavárny pak budou probíhat nejrůznější kulturní akce, vzdělávací workshopy, tematické dílny pro děti, ženské skupiny, kurzy českého jazyka, IT kurzy, kariérní poradenství a další program. V jednom ze salonků kavárny také plánujeme pořádat baristické kurzy.

Background najdete na adrese Bartolomějská 13, Praha 1. Těšíme se na otevření a na vás! 

Bartolomějská 13
Praha 1, 110 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Dáte si máslový, čokoládový, pistáciový nebo zbrusu nový citronový? A co takhle rovnou všechny! Janečkův věnečkový boutique má otevřeno každý všední den od 11 do 18 hodin.

Doporučujeme vyzkoušet: