Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
15
listopadu

Mezinárodní job days lékařství a zdraví

Hotel NH Prague City

zpět na výpis akcí
 

a Job days pro zdravotnický a pečovatelský personál

Začátek:15. 11. 19
Konec:16. 11. 19
Cena:Zdarma
Čas:10:30 - 16:00
Kategorie: poznání|veletrhy, ostatní, lifestyle| Zdraví

Mezinárodní JOB DAYS  lékařství a zdraví se v České republice již plně etabloval. Od roku 2010 se veletrh koná každoročně, v pravidelných intervalech. Doposud veletrhy navštívilo více než 10000 odborných návštěvníků z řad lékařek, lékařů, studentů lékařských fakult, absolventů, zdravotních sester a pečovatelského personálu. Pořadatel veletrhů – Agentura RTK international svým úspěšným konceptem přesvědčila i vystavovatele. 75% vystavovatelů se těchto odborných JOB DAYS  účastní již pravidelně. 

Letos se opět očekává rekordní počet vystavovatelů. Akce se zúčastní ty nejlepší nemocnice a zdravotnická zařízení z Německa, Rakouska, Slovenska a České republiky. Pořadatel akce, renomovaná Agentura RTK International, s potěšením oznamuje, že 18 špičkových nemocnic a zařízení z Německa se v Praze představí již pojedenácté, což chápe jako důkaz o vysoké kvalitě akce a jejím přínosu pro vystavovatele.

Otevírací doba:
Pátek 10.30 – 18.00 hodin
Sobota 10.00 – 16.00 hodin

Hotel NH Prague City
Tel: 257 153 111
Mozartova 261/1
Praha 5, 150 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Doporučujeme vyzkoušet: