Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
11
října

Festival demokracie

Forum 2000

zpět na výpis akcí
 

V rámci festivalu se můžete těšit na téměř padesátku diskuzí, projekcí, výstav, představení a koncertů, které jsou veřejnosti přístupné zdarma.

Začátek:11. 10. 19
Konec:17. 10. 19
Cena:Zdarma
Čas:09:00 - 21:00
Kategorie: kultura|divadla, koncerty, ostatní, poznání| ostatní

30 let svobody: Cítíte odpovědnost za svět, ve kterém žijete?
Přijďte na čtvrtý ročník Festivalu demokracie! Oslavíte s námi občanskou aktivitu jakožto základní pilíř svobody a demokracie a navíc podpoříte veřejnou diskuzi napříč generacemi i celou společností. Společností, které před 30 lety klíče otevřely dveře ke svobodě a teď se třesou, aby ji neztratila.
Protože si letos připomínáme události roku 1989, chceme si v rámci Festivalu demokracie připomenout a oživit odkaz Sametové revoluce, její hodnoty a aspirace. Především však chceme v tomto kontextu dát prostor výzvám společné budoucnosti, kterou máme ve svých rukou – protože cítíme odpovědnost za svět, ve kterém žijeme.

V rámci festivalu se tak můžete těšit na téměř padesátku diskuzí, projekcí, výstav, představení a koncertů, které jsou veřejnosti přístupné zdarma.

Mapa po Praze

Tato akce má více míst konání po Praze

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Pokud nemáte zavirovaný počítač nebo mobil, servírujeme vám extra menu, co na těch internetech v nouzovém stavu sledovat. Není to kompletní TV program všeho, co vysílají online, ale především výběr toho, co nás v redakci baví a co se nám líbilo.

Doporučujeme vyzkoušet: