Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
13
února

IQ Landia - interaktivní výstava

Europark Štěrboholy

zpět na výpis akcí

Vystaveno bude mnoho zajímavých exponátů, které nabídnou zábavné aktivity a dva sobotní workshopy pro děti i dospělé, vše zdarma.

Začátek:13. 02. 24
Konec:10. 03. 24
Cena:Zdarma
Čas:09:00 - 19:00
Kategorie: zábava|zábava - ostatní, poznání| ostatní, workshopy pro děti| Zábava, Kreativita,

Ve spolupráci s iQLANDIA Liberec pro vás bude v Europarku vystaveno mnoho zajímavých exponátů, které nabídnou zábavné aktivity a dva sobotní workshopy pro děti i dospělé, vše zdarma.

Navštivte jedinečnou výstavu, která vás nejen pobaví, ale i poučí. Těšit se můžete na 16 interaktivních exponátů, které zaujmou celou rodinu. Výstava představí například rozpoznávání obličejů, poznávání pachů, slepou mapu Evropy, změř si svou sílu nebo postřeh.

Každý z exponátů nabídne pořádnou porci zábavy i vzdělávání. Vyzkoušejte si na interaktivní exponáty přístupné v obchodním centru po celou dobu trvání akce zdarma.

Výstava je určena pro všechny věkové kategorie, od malých dětí až po velké návštěvníky bez rozdílu věku, pro rodiny i školy a je ZDARMA.

OTESTUJ SVÉ DOVEDNOSTI

Připravena je i soutěž po celou dobu výstavy o zajímavé ceny jako vstupenky do IQLandie a společenské hry.

SOBOTNÍ TÉMATICKÉ WORKSHOPY OD 14 HODIN ZDARMA

Sobota 24.2.      Mladý badatel

Sobota 2.3.      Duhový workshop

Europark Štěrboholy
Tel: 234 672 320
Nákupní 389/3
Praha 10, 102 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Doporučujeme vyzkoušet: