Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
07
března

Dílna Art-Perform - PRVNÍ LEKCE ZDARMA

Artpark

zpět na výpis akcí
 

Zahajujeme předprodej na nové pololetí kreativního kurzu současného umění pro děti a teenagery. První ukázková lekce 7. března je tradičně zdarma!

Datum:07. 03. 24
Cena:Zdarma
Čas:17:00 - 19:00
Kategorie: kultura| pro děti|Zábava, Kreativita

Máte doma děti či teenagery ve věku 12–16 let, které zajímá umění, chtějí se kreativně rozvíjet a hledají svůj vlastní způsob uměleckého projevu či vyjádření? Přijďte s nimi na první lekci půlročního kurzu Dílna Art-Perform ve čtvrtek 7. března v 17:00, která je pro všechny nové zájemce zdarma.

Vyzkoušejte si, co vás baví a co je pro vás přirozené. Na Dílně pak tento směr můžete prohlubovat! Tvorba, kreativita, experiment a hra, performance a současné umění. Se všemi těmito pojmy budeme od března do června pracovat.

Více o Dílně Art-Perform zde.

Artpark
Tel: +420770149430
Alšovo nábřeží 12
Praha 1, 11000
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Doporučujeme vyzkoušet: