Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
14
února

Not Another Boring Valentýn

Radlická - kulturní sportovna

zpět na výpis akcí
 

Ať už svého parťáka máš nebo jsi singl, přijď na Valentýna do VNITROBLOCKU. Chystáme pro tebe workshopy vázání kytek, výrobu šperků z korálů a jiné!

Datum:14. 02. 24
Cena:Zdarma
Čas:15:00 - 20:00
Kategorie: kultura|ostatní zábava| gastro| lifestyle|
❤️❤️❤️Ať už svého parťáka máš nebo jsi singl, přijď na Valentýna do VNITROBLOCKU.❤️❤️❤️
Chystáme pro tebe workshopy na vázání kytek, výrobu šperků z korálů nebo přírodní kosmetiky. Můžeš si nechat udělat tetování a dát si drink z Garage22.
_________________________________________________________
HEZČÍ PĚKNÁ
???? Každý si zaslouží svoji Valentýnskou kytku ????
Jestli nechceš spoléhat na svou drahou polovičku a nebo jsi prostě single, přijď na jeden Pěknej workshop:)
Chlapi, když přinesete vlastnoručně udělanou kytku, body se násobí ???? A nebo přijďte rovnou spolu a užijte si společně strávené odpoledne/večer.
Každý účastník si udělá jedno vypichované aranžmá přesně tak, jak bude chtít. Dozor, rady a triky vám bude dávat naše Barbora.
Cena workshopu je 450,-.
Dva bloky - od 16:00 a 19:00.
Je nutná rezervace předem na e-mail hezcipekna@gmail.com
_________________________________________________________
LIŠKA MAZANÁ
???? Vyrob si balzám na rty nebo osobní vůni na mazaném workshopu přírodní kosmetiky.
Vyrob si vlastní balzám na rty a rtěnku!
Balzám na rty je náš největší oblíbenec. V každé kabelce a v každé kapse kabátu máme jeden schovaný. Baví nás vytvářet kombinace esenciálních olejů a barev a ukázat ti, že balzám není nuda a vyrobit si rtěnku můžeš i ty.
Navíc je balzám na rty univerzální mazaní na suchá místa, na obličej jako ochrana proti mrazu a podzimním plískanicím, na záděry, suché lokty, a klidně i na boty a paty.
Vyrob si osobní vůni!
Osobní vůni si můžeš namíchat také s olejovým základem nebo se pustit do tvorby vůně s lihovým základem.
Společně objevíme, které esenciální oleje jsou pro tebe a tvou osobnost nejvíc vhodné.
Vůni si namícháš do skleněného roll-onu/rozprašovače s rostlinným olejem/lihovým základem. Je na tobě, jestli zvolíš sladký nebo zemitý olejový parfém, energizující směs vůní nebo kombinaci vůní proti migréně. Ta pravá zábava začíná při čuchání ????
Cena Balzám 250,-
Cena Vůně 550,-
Workshop je nutné rezervovat na liska-mazana.reservio.com.
_________________________________________________________
KORÁLES
???? Vyrobíš si náramek, prstýnek nebo náhrdelník? Workshop pro velké i malé parádnice. Můžeš si koupit výrobky od Koráles i hotové.
O Koráles: Blonďatá holka z Písku, která má ráda lidi, od nejmenších po největší. Začala vyrábět pro sebe a pro kamarády. Když se stala mámou malé Loty, začala vyrábět víc a vznikl nápad korálkových workshopů. Protože to perfektně spojuje všechno, co má ráda. Její korálky se už rozkutálely do všech koutů světa. Přijďte si taky něco vyrobit.. na ruku.. od srdce ♥️
Cena Náramek 200,-
Cena Prstýnek 100,-
Cena Náhrdelník 250,-
_________________________________________________________
TETOVÁNÍ
???? Laura a Iva jsou tatérky s dlouholetými zkušenostmi. Navštiv naši Valentýnskou akci a nech si udělat tetovačku jen tak pro sebe nebo vymyslete párové tetování s partnerem nebo kámoškou.
Ivy @ivsleeps miluje umění dlouhé roky a časem změnila médium na kůži. Nejdůležitější pro ní je, aby se lidé cítili dobře sami sebou a tetování jim dodávalo sebevědomí.
Laura Moon @laura.moon.ink tetuje s láskou už 7 let a nejvíc jí těší, když si odneseš úsměv na tváři a zážitek na celý život. Vystihuje jí černo červená paleta.
VNITROBLOCK
Tel: 777 317 260
Tusarova 791/31
Praha 7, 17000
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: