Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
09
prosince

Pražský křest knížky V BAREVNÉM LISTÍ

Radlická - kulturní sportovna

zpět na výpis akcí
 

Srdečně vás zveme na křest naší již druhé radosti ???? knížky plné říkadel, písni a obrázků, která nese krásný název odkazující na podzimní období V BAR

Datum:09. 12. 23
Cena:Zdarma
Čas:16:00 - 20:00
Kategorie: kultura| zábava| gastro|bary a pivnice, festivaly lifestyle|
Srdečně vás zveme na křest naší již druhé radosti ???? knížky plné říkadel, písni a obrázků, která nese krásný název odkazující na podzimní období V BAREVNÉM LISTÍ.
Říkadla napsal Jiří J. Čutka, jsou hravá a snadno zapamatovatelná???? Zhudebnění říkadel s elánem sobě vlastním připravila Lucie Eva Doušová, a nejen že pro vás připravila noty, díky kterým si můžete říkadla zahrát sami, ale dokonce vše nazpívala a díky QR kódu v knížce, si je můžete i poslechnout ???????? Ručně malovanými ilustracemi celou knížku provedla a dozdobila Petra Hanušová???? Obrázky v knížce znázorňují děj říkadla a navíc si v rámci knížky děti mohou rozvíjet své zrakové vnímání.
Knížka V barevném listí je pokračováním loňského titulu V bílých peřinách ???? A jak tušíte další rok se přidá další roční období. Na křtu si budete mocit oba dva díly zakoupit, setkat se s námi a poslechnout si písničky naživo a v dětském podání.
Na místě krom dobré zábavy a společnosti nebude chybět i občerstvení ???? A jelikož jsme se poučili z loňské návštěvnosti, tak letos se uvidíme ve větších prostorách ????
Těšíme se na vás v sobotu 9.12.2023 od 16:00 v Radlické kulturní sportovně v Praze❤️ Přijďte s námi slavit a těšit se z této radosti ????

 

Radlická kulturní sp...
Tel: 777 317 260
Za ženskými domovy 125/5
Praha 5, 15000
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Doporučujeme vyzkoušet: