Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
29
července

Dyzajn market Prázdniny

Dyzajn market

zpět na výpis akcí

Pravidelný, výběrový trh autorské tvorby, kde potkáte 180+ lokálních dyzajnérů, tvůrců a kulinářských mágů.

Začátek:29. 07. 23
Konec:30. 07. 23
Čas:10:00 - 18:00
Kategorie: gastro|gastro prodejny, lifestyle| Nakupování, Móda, Bydlení

Dyzajn market Prázdniny se uskuteční 29. a 30. července 2023 na náměstí Václava Havla (Piazzettě Národního divadla) na Praze 1, oba dny od 10:00 do 18:00. Vstup je zdarma a bez bariér. Čtyřnohým miláčkům je vstup povolen.

Jde o pravidelný, výběrový trh autorské tvorby, kde potkáte 180+ lokálních dyzajnérů, tvůrců a kulinářských mágů.
Můžete prohlížet i nakupovat originální šperky, oblečení, doplňky, kabelky, batohy, porcelán, dekorace, svíčky, hračky, knihy, delikatesy nebo papírenské zboží.

Taky si můžete přijít pochutnat na výběrové kávě, sladkých i slaných dobrotách, drincích i pořádných jídlech pro masožrouty i vegany.

Akce se účastní lokální tvůrci z České republiky, Slovenska, Maďarska, Rakouska, Německa a Ukrajiny.

Naše vize stojí na podpoře lokální výroby. To znamená, že všichni účastnící se tvůrci vyrábějí své produkty v zemi, odkud sami pocházejí. Bohužel ne všechny výrobní materiály lze sehnat lokálně a ne všechny procesy výroby vykonat v mateřské zemi. Pokud to tak je, tvůrci stále hledají místní řešení a materiály s ekologičtější stopou, co to jen jde.

Dyzajn market
Tel:
náměstí Václava Havla
Praha, 11000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: