Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Nevinný bar Gecko

Praha 1, Mikulandská 2,

zpět na výpis
 
Nevinný bar Gecko

Bar, kuchyně s domácími burgery a Music Club.

Telefon:224 931 149
Kategorie: gastro|bary a pivnice

Prostory cocktail baru Gecko jsou členité. V přízemí je bar, příjemné posezení, kuchyně s domácími hamburgry. Okuste nezapomenutelnou chuť šťavnatého hovězího burgeru v opečené housce, které zboří všechny Vaše představy o dobrém burgeru, a postaví nové, které překonají to nejlepší, co jste kdy v housce ochutnali. Připravujeme je totiž s láskou k jídlu i k našim zákazníkům, takže Vám nikdy nenaservírujeme nic, co bychom si sami s chutí nedali. Ochutnejte, a uvidíte!

V podzemním patře najdete Music Club s velkou nabídkou koktejlů a starých rumů. Kamený salonek vhodný pro soukromé akce všeho druhu kapacita clubu 70 osob.U nás za rezervci neplatíte a je i možnost uspořadat si v clubu vlastní akci s hudební produkcí .

Mikulandská 2
Praha 1
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Doporučujeme vyzkoušet: