Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Malba a kresba

Praha, Politických věznů 911/8, 110 00

zpět na výpis
Tip
 
Malba a kresba

Umělecký atelier nabízí kurzy malování a kreslení pro dospělé, děti i seniory.

Telefon:775 024 532
Kategorie: kultura|galeriepoznání|po praze, ostatnípro děti|Kultura

Jsme soukromá umělecká škola, která pořádá výtvarné kurzy. Naším cílem je poskytovat výuku výtvarného umění dětem, mládeži, dospělým i seniorům v nejvyšší možné kvalitě a úrovni.

Jsme tu pro všechny, kteří v sobě cítí touhu malovat, kreslit, vyzkoušet si něco nového, dozvědět se o sobě skrze výtvarné umění něco více. Překvapit sama sebe, realizovat své sny, nechat promluvit svůj  talent.

Naše kurzy jsou příležitostí k příjemné relaxaci v umělecké a tvůrčí atmosféře výtvarného atelieru.

Chceme Vám poskytnout inspirativní prostředí a výuku na profesionální úrovni. Naši lektoři jsou pečlivě vybíráni. Mají za sebou studia na uměleckých a pedagogických vysokých školách, jsou činnými umělci, kteří vystavují a věnují čas vlastní tvorbě a mají i bohaté zkušenosti s učením a vedením uměleckých kurzů. Vybíráme lektory empatické. Naším požadavkem je, aby se lektor dovedl vcítit do každého studenta, i třeba do úplného začátečníka, a aby dovedl své žáky inspirovat, motivovat, přispět dobrou radou a vytvořit během svého kurzu celkově příjemnou a tvůrčí atmosféru. Vztah učitel a žák je základ, na kterém stavíme. Věříme, že příjemná atmosféra v našem uměleckém  atelieru je důležitým prvkem, který přispívá k probouzení kreativity našich studentů.

Naše kurzy jsou určeny pro všechny zájemce o výtvarné umění od úplných začátečníku až po zkušené a pokročilé umělce, i pro uchazeče o studium na uměleckých školách, kteří potřebují pomoci s přípravou na přijímací zkoušky.

Věříme , že budete v našich kurzech spokojeni. Děláme pro to vše. Neváhejte se na nás prosím obrátit s jakýmikoliv svými dotazy či připomínkami. Právě vy jste pro nás totiž tou nejlepší inspirací a pomáháte nám dělat naše umělecké kurzy lépe a lépe.

Na společné setkání v naší škole se těší

MgA. Tomáš Kubík a Ing. Lilija Voršilková

Politických věznů 911/8
Praha, 110 00
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: