Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Bez obalu - Flořák

Praha 3, Radhošťská 1, 130 00

zpět na výpis
     
Bez obalu - Flořák

V bio kvalitě zde nakoupíte základní potraviny. Samozřejmostí je i stáčená ekodrogerie a kosmetika.

Kategorie: lifestyle|Nakupování

V této naší další samoobslužné prodejně najdete sortiment v podobném složení jako v prodejně na Hradčanské. Ve vysoké kvalitě (standardně bio) tu nakoupíte veškeré základní potraviny, těstoviny, oleje, koření, široký sortiment mléčných výrobků a jejich veganských alternativ, pomazánky a taky něco na mls. Samozřejmostí je i stáčená ekodrogerie, kosmetikaa ingredience potřebné na její domácí výrobu.
Cesta na Floru se vyplatí i těm, co to mají blíž na Hradčanskou nebo na Bělehradskou. Máme tu totiž k dispozici něco, co jinde jen tak nenajdete. Nebo snad znáte místo, kde si na mlýnku na ořechy můžete připravit čerstvé a voňavé arašídové máslo?

Radhošťská 1
Praha 3, 130 00
Navigovat
MHD

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Červen bude nabitý free-entry zážitky: Chystá se United Island, Noc muzeí, open air koncert filmové hudby i Veletrh vědy. Také vám poradíme, kde se zchladit pivem, kam zajít na film, kde oslavit Den dětí a kam vyrazit za sportem.

Sledujte nás na Twitteru - aktuální informace pro Váš volný čas.

Zajímavým trendem poslední doby se stalo propojení výrobny piva s restaurací. Chcete vědět, kde se pivo vaří a designu dobře daří?

Doporučujeme vyzkoušet: