Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Artpark

Praha 1, Alšovo nábřeží 12, 11000

zpět na výpis
Tip
Artpark

Edukační centrum Galerie Rudolfinum. Pod vedením lektorů zde pravidelně probíhají doprovodné programy a workshopy.

Telefon:+420770149430
Kategorie: kultura|pro děti|Zábava, Kreativita

Cílem Artparku je přiblížit současné umění a jeho mezioborové i společenské přesahy široké veřejnosti. Ke každé nové výstavě zveme umělce a odborníky z různých oborů a oblastí, se kterými pořádáme přednášky a diskuze, setkání spojená s autorským čtením či hudbou. Pravidelně také organizujeme vzdělávací programy pro školy a zájmové skupiny jako prostor pro inspirativní výměnu rozmanitých přístupů k současnému umění, jeho významům i prožitkům v emocionální rovině.

Vedle doprovodných programů nabízí Artpark přístup k různým podobám vzdělávacích zdrojů: ke specializovaným materiálům, uměleckým monografiím, výstavním katalogům, teoretickým publikacím a periodikům s přesahy do příbuzných oborů: estetiky, vizuálních studií, filosofie, literární teorie apod. Aspiruje tak na poskytnutí prostoru pro nerušené bádání, hru i odpočinek.

Alšovo nábřeží 12
Praha 1, 11000
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: