Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Buďte ohleduplní & info o akcích v Praze

Než vyrazíte na akci, ověřte si aktuální informace u pořadatele. A respektujte prosím všechna hygienická opatření.

05
května

ONLINE: Fyzio Care

BB Centrum

zpět na výpis akcí
 

Vyzkoušejte lekci fyzioterapie, kterou zvládnete z pohodlí domova.

Datum:05. 05. 21
Čas:18:00 - 18:30
Kategorie: sport|relaxace

Lekce vychází z principů Dynamické Neuromuskulární Stabilizace podle Pavla Koláře (DNS). Zaměříme se na aktivaci hlubokého stabilizačního systému páteře a dále pak na mobilizaci hrudní páteře. Hrudní páteř je segment, který často trpí sedavým životním stylem. Nepohoda v oblasti hrudníku se pak odráží i na stavu našich beder. Pokud totiž chceme stabilní a bezbolestná bedra, nutně potřebujeme podpořit mobilitu hrudní páteře.

Lektorkou Fyzio Care je Tereza Michálková, jež je Certifikovaný trenér Dynamické Neuromuskulární Stabilizace podle prof. Pavla Koláře. Trenérské zkoušky složila u PaedDr. Petra Tlapáka, CSc, jednoho z našich předních fyzioterapeutů a trenéra fitness a kulturistiky v jedné osobě. Tereza je zároveň bývalá vrcholová sportovkyně (1. místo na MS WKA Kickbox; 2. místo na MS WPKA Kickbox a několikanásobná mistryně ČR v Kickboxu).

BB Centrum
Tel:
Náměstí Brumlovka
Praha 4, 14000
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Sbalte si svačinu do batůžku a jděte na čerstvý vzduch. Nechte se inspirovat místy v metropoli a okolí, která máme rádi v redakci CityBee.cz.

Doporučujeme vyzkoušet: