Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Buďte ohleduplní & info o akcích v Praze

Než vyrazíte na akci, ověřte si aktuální informace u pořadatele. A respektujte prosím všechna hygienická opatření.

[design/2015/icon-vizitka-detail-header.png]

Sdružení přátel Jaroslava Foglara

Brno, Hrnčířská 17, 602 00

zpět na výpis
 
Sdružení přátel Jaroslava Foglara

Občanské sdružení, sdružující děti i dospělé příznivce Jaroslava Foglara

Kategorie: pro děti|Kurzy, Příroda, Hry, Zábava

Sdružení přátel Jaroslava Foglara, o.s., je občanské sdružení, sdružující děti i dospělé příznivce Jaroslava Foglara. V současnosti se jako jediná dětská organizace zaměřuje na práci s dětmi formou mikrokolektivů bez dospělého vedoucího, takzvaných klubů.

Sdružení přátel Jaroslava Foglara (SPJF) vzniklo v prosinci 1990, se souhlasem slavného spisovatele. SPJF sdružuje příznivce a přátele díla Jaroslava Foglara a pokračovatele jeho výchovných myšlenek. Jeho hlavním posláním je práce s dětmi a mládeží a sběratelsko-badatelská činnost v rámci Jestřábova odkazu.
Logo SPJF

Svou činností SPJF volně navazuje na činnost Klubu přátel Jaroslava Foglara, jenž působil v letech . Své aktivity směřuje SPJF především na Jestřábův odkaz a snaží se nabídnout dnešním dětem a mládeži novou alternativu a smysluplné využití volného času, které je nejlepší prevencí sociálně-patologických jevů.

Hrnčířská 17
Brno, 602 00
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Sbalte si svačinu do batůžku a jděte na čerstvý vzduch. Nechte se inspirovat místy v metropoli a okolí, která máme rádi v redakci CityBee.cz.

Doporučujeme vyzkoušet: