Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

Přijďte se seznámit s prací integrovaných záchranných složek na Výstaviště. V letošním roce pořádáme již 9. ročník akce Den hrdinů!

Datum:28. 09. 24
Cena:Zdarma
Čas:11:00 - 17:00
Kategorie: pro děti|S tatínkem

Čekají na vás ukázky:
těžké techniky,
technického vybavení,
historických vozidel,
nejmodernějších zásahových vozidel
vybavení složek IZS a další.

V jeden den si můžete prohlédnout techniku a vozidla od Zdravotnické záchranné služby HMP, kolového obrněnce Pandur od armády ČR, policejní vrtulník, letištní speciál Panter, vyprošťovací tank Správy služeb HMP, mobilní sirénu a další unikáty. Vyzkoušíte si, jak postavit protipovodňovou zeď, dozvíte se správný postup při poskytnutí první pomoci, poslechnete si základy bezpečnosti na internetu, nebo se podíváte na výcvik speciálně vycvičených psů. Děti jistě potěší možnost si na auta nejen sáhnout, ale také prozkoumat interiéry aut, tanků, záchranných vozidel, nebo člunu.
Ve speciálně vyhrazené zóně se bude konat Memoriál Judr. Františka Kohouta ve vyprošťování osob z havarovaných vozidel, kde se mezi sebou utkají jak profesionální, tak dobrovolní hasiči.

Nebudou chybět ani soutěže pro děti. Opět si můžou zkusit, jaké to je být takovým malým hrdinou. Po celý den bude připraveno několik stanovišť s úkoly, za jejichž splnění dostanou jako odměnu krásné ceny.
 

Výstaviště Praha
Tel:
Výstaviště 67
Praha 7, 17000
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: