Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Buďte ohleduplní & info o akcích v Praze

Pozvánky zde na webu můžou být neaktuální, snažíme se je upravit. Než vyrazíte na akci, ověřte si aktuální informace u pořadatele. A respektujte prosím všechna hygienická opatření.

20
července

Česko-anglický letní tábor na Praha

Indigo Kids

zpět na výpis akcí
 

Nyní se můžete zapsat na náš příměstský letní tábor Začínáme 20. července, každý týden se můžete těšit na jinou moderní pohádku.

Začátek:20. 07. 20
Konec:31. 07. 20
Cena:Zdarma
Čas:00:00 - 00:00
Kategorie: pro děti|Kurzy

Jsme Indigo Kids česko-anglická školka na Praze 2. Nyní se můžete zapsat na náš příměstský letní tábor. Program je vedený týmem mezinárodních učitelů, program ve školce bude plný českých a anglických lekcí, her, kostýmových párty, filmů a výletů po Praze.

Začínáme 20. července, každý týden se můžete těšit na jinou moderní pohádku.

Cena obsahuje: Zábavný vzdělávací program, materiály a vybavení pro děti v českém a anglickém jazyce, některé výlety, bazén ve kterém si děti mohou zaplavat v teplých letních dnech, zdravý oběd od Bionea, svačinu a pitný režim po celý den.

Pro více informací a registraci navštivte naše webové stránky:

https://indigokids.cz/prazdniny/

Indigo Kids
Tel: 775242302
Štulcova 69
Praha 2, 12800
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Teď je ta nejvhodnější doba naordinovat si domácí lockdown s komínkem knih, které jste si už dlouho chtěli přečíst... Mrkněte na našich osm knižních tipů.

Doporučujeme vyzkoušet: