Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
16
květen

Mezinárodní den světla - den otevřených dveří

HiLASE

zpět na výpis akcí
 

Přednášky, komentované prohlídky a mnoho dalšího ve špičkových laserových centrech HiLASE a ELI Beamlines (Fyzikální ústav AVČR).

Datum:16. 05. 19
Cena:Zdarma
Čas:18:00 - 22:00
Kategorie: poznání|centra

16. května se uskuteční již druhý Mezinárodní den světla. Den světla a vynález prvního laseru si připomenou lidé v mnoha zemích světa. V České republice se můžete přijít podívat např. do dvou unikátních laserových center HiLASE a ELI BEAMLINES, kde jsme pro vás připravili mimořádný den otevřených dveří. Slavnostní atmosféru celé akce podpoří po setmění  i speciální nasvícení budov obou center a světelné projekce. Na závěr se rozsvítí také rozhledna na pražském Petříně.  

Od 18:00 do 22:00 na vás čekají přednášky, komentované prohlídky, interaktivní exponáty, workshopy, logické hry a mnoho dalšího. 

Podrobnější program najdete na https://www.hilase.cz/akce/mezinarodni-den-svetla/ a na https://www.eli-beams.eu/media/akce/mezinarodni-den-svetla/

Na přednášky a komentované prohlídky doporučujeme registraci na https://rezervace.fzu.cz/.

Kontakty:

ELI Beamlines: Hana Strnadová, E: hana.strnadova@eli-beams.eu, M: 601 560 333

HiLASE: Kateřina Brejchová, E: katerina.brejchova@hilase.cz, M: 724 388 775

Fyzikální ústav AV ČR: Míla Moudrá, E: moudra@fzu.cz, M: 606 099 528

HiLASE + ELI BEAMLINES
Tel: 724388775
Za Radnicí 828
Dolní Břežany, 25241
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

V parku, pod kyvadlem, na střeše, ve vile na ostrově, v klášteře… Tam všude a na mnoha dalších místech se letos promítají filmy pod širým nebem. Tady je velký přehled 21 letních kin v Praze.

Doporučujeme vyzkoušet: