Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
26
dubna

Elektroničtí demonstranti

Školská 28: Komunikační prostor

zpět na výpis akcí
 

DIY dílna Stefanie Wuschitz - sestavte si svého robůtka! POSLEDNÍ VOLNÁ MÍSTA!

Začátek:26. 04. 13
Konec:28. 04. 13
Čas:08:00 - 20:00
Kategorie: poznání|kurzy, ostatní

Během dílny se účastníci naučí základní technologické dovednosti ve vytváření interaktivních projektů a zároveň budou hledat nové vizuální cesty vyjádření kritického postoje. V dílně si můžete sestavit vlastní demonstrující jednotku či robůtka. 

Vídeňská umělkyně Stefanie Wuschitz ve svých dílnách hravě demystifikuje technologie a ukazuje, že experimentování s novými nástroji může být jednoduché, vtipné a inspirativní. Za použití materiálů jako jsou mech, zelenina, hliníková fólie, tuha, vodivý drát, drobná recyklovaná elektronika, malé motůrky, mikrokontrolery a různé senzory mohou účastníci dílny společně vytvořit jednoduché interaktivní systémy.

Všechny projekty účastníků dílny by měly mít ve finále funkci malých elektronických demonstrantů poháněných solární baterií. Elektronický demonstrant je schopen kontinuálně vyjadřovat své požadavky bez pocitu marnosti. V rámci závěrečného nedělního večera se všichni elektroničtí demonstranti sejdou k radostné veřejné protestní akci.

Předchozí zkušenosti s programováním jsou vítány, nejsou však podmínkou. Dílna proběhne od 26. do 28. dubna po celý den. Účastníci by si měli vyhradit čas po celé tři dny, aby se podařilo udržet kreativní prostředí založené na spolupráci. 

Prosím registrujte se na dílnu na: stefanie.wuschitz@gmail.com a v kopii michal@skolska28.cz. Zašlete také krátké CV. Pokud je to možné, vezměte si s sebou svůj laptop se staženým Arduino software

Vstupné 500,- Kč.

Školská 28: Komunika...
Tel: 296325066
Školská 28
Praha 1, 110 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Doporučujeme vyzkoušet: