Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
 

Jak se v Praze žije pejskařům? V metropoli vlastní alespoň jednoho psa čtvrtina obyvatel, a jsou tak přirozenou součástí městského života. 

Datum:06. 12. 23
Cena:Zdarma
Čas:10:00 - 12:00
Kategorie: poznání|ostatní

Jak uzpůsobit veřejný prostor tak, aby byl vhodný pro majitele psů a zároveň se v něm cítili pohodlně a bezpečně i ti, kteří je nevlastní? Je v tomto ohledu městské plánování a s ním spojené vyhlášky a nařízení dostatečné? Přijďte si poslechnout debatu o tom, jak by měly vypadat dog-friendly parky, hřiště, obytné zóny či prostředky hromadné dopravy. Diskuze bude vycházet z výsledků průzkumu mezi obyvateli Prahy a bude se zaměřovat na hledání konkrétních opatření a strategií, které by mohly přispět k tomu, aby Praha byla skutečně dog-friendly město.

Sezení není číslované. Pokud divák s platnou vstupenkou neobsadí své místo nejpozději 5 minut před stanoveným začátkem akce, jeho právo na dané místo bude přenecháno návštěvníkům bez rezervace. 

CAMP – Centrum archi...
Tel: 770 141 547
Vyšehradská 51
Praha 2, 128 00
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Doporučujeme vyzkoušet: