Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
25
března

OBSAZENO: Prohlídka laboratoří s rozborem vody zdarma

Pražské vodovody a kanalizace

zpět na výpis akcí
 

Pražské vodovody a kanalizace připravily na sobotu 25. března den otevřených dveří ve svých akreditovaných laboratořích.

Datum:25. 03. 23
Cena:Zdarma
Čas:09:00 - 14:00
Kategorie: poznání|ostatní

Laboratoře se nacházejí v Dykově ulici 3 na Vinohradech, vstup je přes Zákaznické centrum PVK.

„Zájemců nabídneme zdarma orientační rozbor pitné vody, zejména té ze soukromých studní. Jedná se o stanovení ukazatelů, které je možné provést ihned na místě, a stanoveny budou výsledky základních chemických parametrů: dusičnany, tvrdost vody, pH, zákal a železo,“ informoval tiskový mluvčí společnosti Tomáš Mrázek.

Akce bude probíhat od 9 do 14 hodin. Každou hodinu bude moci přijít maximálně 25 osob. „Na prohlídku je nutná REGISTRACE, která bude spuštěna v pondělí 6. března v devět hodin na webových stránkách www.pvk.cz,“ upřesnil Mrázek

Každý zájemce přinese 1,5 litru pitné vody v PET láhvi bez vzduchové bubliny, naplněné až po okraj (lze použít jen láhev od pitné vody). Tento rozbor je pouze informativní, nenahrazuje rozbor pitné vody, který stanovuje fyzikálně chemické a mikrobiologické ukazatele, které se provádějí dle vyhlášky Ministerstva zdravotnictví.

Pražské vodovody a k...
Tel: 840 111 112
Ke Kablu 971/1
Praha 10, 102 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Doporučujeme vyzkoušet: