Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
07
prosince

Marketing a komunikace není jen reklama - online

Opero s.r.o.

zpět na výpis akcí
 

Branding, PR, storytelling, komunikace, strategie aneb vše, co potřebujete vědět o marketingu!

Datum:07. 12. 21
Cena:Zdarma
Čas:16:30 - 18:00
Kategorie: poznání|ostatní

Přinášíme pohled zkušených profesionálů na marketingová témata jako je strategie, cena, distribuce, stejně tak jako témata branding, PR nebo storytelling z oblasti komunikace. Dozvíte se praktické zkušenosti, které Honza a Jaroslav za svoji bohatou praxi nasbírali a budete se moci ptát na to, co vás zajímá. Třeba na to jaký je rozdíl mezi marketingem a komunikací. Ať už jste marketingový profesionál nebo nadšenec, tenhle workshop je právě pro vás!

Honza je CEO reklamní agentury McCann Prague. Ta patří k nejrychleji rostoucím a nejoceňovanějším agenturám v regionu. Za posledních pět let získala více než 160 cen za kreativitu a efektivitu. Mezi její hlavní klienty patří Vodafone, Coca-Cola, Air Bank, MasterCard, L’Oreal, Plzeňské pivovary a mnoho dalších. Od roku 2012 je Jan prezidentem Asociace komunikačních agentur (AKA), člen správní rady EDCOM a externí lektor na VŠE a VŠKK. Zároveň je spoluautorem knihy Image a firemní identita.

Jaroslav se se svými několikaletými zkušenostmi v oboru marketing & technologie připojil k McCANN Prague před 10 lety, kde působí jako Chief Digital Officer (CDO). Podílel se na nejrůznějších komunikačních a technologických projektech jak velkých značek (například Vodafone, Mastercard, Porsche aj.), tak malých startupů. V současné době se zaměřuje na inovace technologií a procesů (počínaje snadnou automatizací až po umělou inteligenci), které by měly ostatním společnostem pomoci získat spokojené zákazníky a budovat velké konkurenceschopné značky. To považuje zejména v dnešní bouřlivé době za jeden z udržitelných způsobů růstu podniků. 

Workshop je součástí programu DoToho!, za kterým stojí Opero společně s Pražským inovačním institutem a partnery a je určen pro majitele a vedoucí pracovníky malých a středních podniků.

Opero s.r.o.
Tel: 777 167 376
Salvátorská 931/8
Praha 1, 11000
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Pokud vám je zima, vyrazte se ohřát. Sauna vás nejen zahřeje, ale zlepší i váš krevní oběh, postará se o detoxikaci organismu a získáte díky ní větší imunitu. A to se může hodit!

Doporučujeme vyzkoušet: