Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
30
června

Autorské čtení prozaičky Markéty Pilátové a prozaika...

DOK 16: sousedská řemeslná dílna

zpět na výpis akcí
 

Marek Toman – Oko žraloka. Čtení z románu o českých levičácích, trampech, interbrigadistech, odbojářích a konfidentech.

Datum:30. 06. 20
Cena:Zdarma
Čas:19:00 - 21:00
Kategorie: poznání|knihy, ostatní

Markéta Pilátová – S Baťou v džungli. Čtení z románu o Janu Antonínu Baťovi, kterého si všichni dodnes pletou s jeho nevlastním bratrem Tomášem a o jeho brazilském dobrodružství a městech, která zakládal kde mohl. O muži, kterého Češi chtěli za prezidenta a pak ho odsoudili v komunistickém monstrprocesu a dodnes jeho rodině nevrátili majetek.

Marek Toman – Oko žraloka. Čtení z románu o českých levičácích, trampech, interbrigadistech, odbojářích a konfidentech. Hlavní postava je inspirována Jaroslavem Klecanem, „zrádcem“ z Fučíkovy Reportáže, psané na oprátce. Včetně příběhu nedávno objevených Klecanových dopisů.

V diskuzi přijde mimo jiné i řeč na jejich knihy pro děti. Moderuje Josef Straka.

Hlavní program začíná v 19:00 hodin. Festivalové dny u DOKu16 bude jako vždy provázet Bibliobus Oskar, který bude k dispozici od 17:30 hodin. Akce se koná v rámci festivalu Knihovna na vlnách. Více na www.mlp.cz/navlnach

DOK 16: sousedská ře...
Tel:
Hořejší nábřeží, náplavka, kobka č.16
Praha, 15000
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme sedm pražských kaváren, kde je skvělá káva standardem, ale servírují k ní vždy ještě něco navíc. P.S. Neukazujte tento seznam na Pražském hradě!

Doporučujeme vyzkoušet: