Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
13
února

Jitka Zelenková zpívá o lásce: Valentýnský koncert

ROYAL Theatre & Club Chic

zpět na výpis akcí
 

Prožijte večer s atmosférou elegantních světových klubů! Krásná hudba, dojímavé texty o lásce, sklenička prosecca...

Datum:13. 02. 24
Cena:od 690 Kč
Čas:19:00 - 21:00
Kategorie: kultura|koncerty, hudba

Prožijte večer s atmosférou elegantních světových klubů! Krásná hudba, dojímavé texty o lásce, sklenička prosecca, přítmí v okouzlujícím divadelním sále, skvělá kapela a hlavně - podmanivý sametový hlas Jitky Zelenkové. Její příznivci mají po téměř dvou letech opět šanci zažít její živé vystoupení v Praze, a to v předvečer svátku zamilovaných. Jitka pro tuto příležitost připravuje speciální program složený převážně z jejích oblíbených světově proslulých písní o lásce. V mimořádně působivém a intimním prostředí Royal Theatre, které posluchačům nabízí nejen skvělý zvuk, ale také pohodlí polstrovaných křesel se stolečky, Vás čeká opravdu jedinečný niterný zážitek.

Jitku Zelenkovou na tomto koncertě doprovodí kontrabasista František Raba, klavírista Lev Rybalkin, kytarista Ivan Korený, perkusista Camilo Caller a vokalista Adam Koubek.

Místa v prvních řadách nabízíme v režimu GOLD, v ceně dvojvstupenky je zahrnuta také láhev prosecca a obsluha během celého večera.

ROYAL Theatre & Club...
Tel: +420 608 279 164
Vinohradská 48
Praha 2 Vinohrady, 120 00
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: