Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

Výstava Uložit jako Střední školy designu a umění, knižní kultury a ekonomiky Náhorní mapuje tvůrčí úsilí studentek a studentů.

Začátek:24. 06. 22
Konec:28. 08. 22
Cena:od 40 Kč
Čas:10:00 - 18:00
Kategorie: kultura|galerie

Na první pohled bezbřehé obsahové a formální rozkročení jednotlivých prací, od tradičních řemeslných technik až po 3D grafiku, má ve finále společného jmenovatele – digitální tisk. 

Že není tato volba zdaleka náhodná by mohli snadno potvrdit všichni studující při pohledu do rozvrhů. Ať už se vydali cestou oboru Knižní grafika a ilustrace, Prostorový design a výstavnictví nebo Propagační grafika, hodinová dotace času stráveného u PC, iMacu, tabletu nebo iPadu s každým ročníkem nezadržitelně stoupá. K tomu připočtěme, že pandemickou „distančku“ obsluhoval Google Classroom a relax má podobu „bytí na telefonu“. 

Uložit jako se tak jeví jako jedno z námi hojně používaných zaklínadel v rámci každodenní zábavy, studia, zaměstnání či zrádné prokrastinace. Tato výstava si klade ambice nebýt klasickou salonní přehlídkou nekonečna různorodých, zapaspartovaných a zarámovaných školních prací, ale nabízet objektivní pohled na svět jak středoškolaček a středoškoláků, tak absolventek a absolventů zavedené umělecké školy aktuální vizuální formou.

Novoměstská radnice
Tel: 224 947 190
Karlovo náměstí 1/23
Praha 2, 120 00
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Doporučujeme vyzkoušet: