Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
01
června

Koncert klavíristky Evy Pechoušové

Café AdAstra

zpět na výpis akcí
 

Paní Eva je veselá 84 letá dáma, která většinu svého života strávila výukou hry na klavír a angličtiny v době komunismu.

Datum:01. 06. 23
Čas:18:30 - 22:00
Kategorie: gastro|kavárny
Po odchodu do důchodu a pádu režimu jí peníze, nestačí na dnešní životní náklady, a navíc jí před pár lety zemřel dlouholetý životní partner a manžel, takže je nyní na všechno sama.
???? Posledních pět let přispívá k příjemné atmosféře kavárny Ad Astra a my jsme si jí náhodou všimli teprve nedávno, když nám při naší návštěvě rozveselila večer svými písničkami. Na oplátku jsme ji chtěli při odchodu pozvat na víno, ale místo toho jsme se dozvěděli její příběh.
Po pár dnech rozjímání jsme se rozhodli vytvořit akci pro paní Evičku, která se své vášně, klavíru, drží i v tak krásném věku.
My takové lidi obdivujeme a rádi podporujeme. Pokud vy taky, tak přijďte a podpořme ji dobrovolným vstupným a potěšme ji svou přítomností ????.
Během večera zazní písně Franka Sinatry, Duka Ellingtona nebo Elvise Presleyho.
Café AdAstra
Tel: 733748662
Podskalská 8
Praha 2, 128 00
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Doporučujeme vyzkoušet: