Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
05
července

Food Truck Park

Výstaviště Praha

zpět na výpis akcí
 

V neděli na vás čekají food trucky a stánky s nabídkou klasických burgrů, trhaného masa, sandwichů, belgických hranolek a dalších specialit.

Datum:05. 07. 20
Cena:Zdarma
Čas:10:00 - 19:00
Kategorie: gastro|občerstvení, festivaly

Od první červnové neděle v Praze na Výstavišti bude v provozu street foodový Food Truck Park umístěný v místech nově zrekonstruované Bruselské cesty. Každou neděli od 10 hodin na vás čekají food trucky a stánky s nabídkou specialit od klasických burgrů, trhaného masa, zapékaných sandwichů, belgických hranolek, až po italskou, mexickou a asijskou kuchyni. Na Bruselské cestě bude i trh nabízející řemeslné výrobky, dyzajnové oblečení a další. Okolí je vhodné nejen pro poklidný odpočinek například piknik v trávě, ale nachází se zde i venkovní posilovna, největší parkurová dráha v ČR, veřejné "grilloviště", či hřiště pro děti. K Food Truck Parku se dostanete hlavním vstupem na Výstaviště nebo postranním vchodem ze Stromovky.

Výstaviště Praha
Tel:
Výstaviště 67
Praha 7, 17000
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Doporučujeme vyzkoušet: