Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Buďte ohleduplní & info o akcích v Praze

Než vyrazíte na akci, ověřte si aktuální informace u pořadatele. A respektujte prosím všechna hygienická opatření.

05
července

Food Truck Park

Výstaviště Praha

zpět na výpis akcí
 

V neděli na vás čekají food trucky a stánky s nabídkou klasických burgrů, trhaného masa, sandwichů, belgických hranolek a dalších specialit.

Datum:05. 07. 20
Cena:Zdarma
Čas:10:00 - 19:00
Kategorie: gastro|občerstvení, festivaly

Od první červnové neděle v Praze na Výstavišti bude v provozu street foodový Food Truck Park umístěný v místech nově zrekonstruované Bruselské cesty. Každou neděli od 10 hodin na vás čekají food trucky a stánky s nabídkou specialit od klasických burgrů, trhaného masa, zapékaných sandwichů, belgických hranolek, až po italskou, mexickou a asijskou kuchyni. Na Bruselské cestě bude i trh nabízející řemeslné výrobky, dyzajnové oblečení a další. Okolí je vhodné nejen pro poklidný odpočinek například piknik v trávě, ale nachází se zde i venkovní posilovna, největší parkurová dráha v ČR, veřejné "grilloviště", či hřiště pro děti. K Food Truck Parku se dostanete hlavním vstupem na Výstaviště nebo postranním vchodem ze Stromovky.

Výstaviště Praha
Tel:
Výstaviště 67
Praha 7, 17000
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Konečně i Prahu zavalila sněhová peřina, a protože kopce nám snad jen tak nějaký PES nezavře, našli jsme pro vás nejlepší místa, kam můžete v metropoli vyrazit sáňkovat a bobovat.

Doporučujeme vyzkoušet: