Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
Buďte ohleduplní & aktuální info o akcích v Praze

Než vyrazíte na akci, ověřte si aktuální info u pořadatele. A respektujte prosím všechna hygienická opatření.

přehled článků

CityBeekend: Rozlučka s Náplavkou, KomiksFEST i Halloween

doporučujeme | 31. 10. 2014

Třeste se hrůzou! Čeká nás děsuplný halloweenský víkend.

bloody%282%29.jpg
Bloody Sexy Halloweekend

Celý víkend
Do Argentiny se jen tak někdo nepodívá. Vy se můžete přenést třeba do Buenos Aires díky fotografiím, filmům i tanci na Festivalu argentinské kultury. Naopak typický černý humor a mrazivé příběhy slibuje přehlídka severských filmů Nordfest. A pokud se vám nezamlouvá ani jedna destinace, vydejte se na zábavný KomiksFEST.

Páteční večer
Pokud ve vás vře umělecká krev, určitě neprošvihněte Otevírací párty nového prostoru VILA Štvanice. Poslední sbohem můžete dát Náplavce na závěrečném večírku před Bajkazylem. A pokud toužíte po pořádné párty, zkuste beaty ostrovní hvězdy Lapaluxe v Neone nebo hororový Bloody Sexy Halloweekend v SaSaZu.

Sobota
Více než 200 vědeckých akcí zaplaví Prahu díky Týdnu vědy a techniky (ve skutečnosti jsou to týdny dva). Zkuste třeba Knihovnu snů. Filozofickou fakultu UK naproti tomu obsadí horolezci, vodáci, slacklineři, cestovatelé, paraglidisté a jiní dobrodruzi s Festivalem Obzory. Dáváte-li přednost odpočinku, stavte se v Lucerně na koncertu světoznámé zpěvačky R´n´B a soulu Lisy Stansfield.

Neděle
Pro všechny fandy mořských potvor, ryb, dobrého vína z celého světa i dezertů je tu SeaFoodWine Festival. Hračičky určitě potěší historicko-dobrodružná hra Pražské věže. Víkend pak zakončete na křestu dechberoucí desky Lenky Dusilové V hodině smrti.

Pro děti
To nejlepší z loutkového světa uvidí děti v Divadle Minor na akci Přelet nad loutkářským hnízdem. V divadle Dobeška si užijí odpoledne plné filmu LEGO příběh (i s bazárkem minifigurek). Svou odvahu prokážou na Strašidlení v Galerii Harfa nebo při oslavách v muzeu voskových figurín Grévin.

091_3504x2336_all-free-download.com_2252514.jpg

 
[clanky%284%29.jpg]

Kam vyrazit v listopadu v Praze zadarmo?
KINO: Liam Neeson hláškuje Mezi náhrobními kameny
Krvaví zombies? Děsivá strašidla? 12 halloweenských tipů pro každého
 

 

přehled článků

Nové chutě, vůně, záliby nebo inspiraci do šatníku můžete objevovat v desítce nových podniků, které se pro vás otevřely v srpnu 2020.

Mnohá vinobraní byla sice kvůli vy-víte-komu letos zrušena, ale pořád je kam vyrazit. Našli jsme pro vás hned devět míst v Praze, kde bude k ochutnání nejen výběr z bobulí.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!