Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

CityBeekend: Chrti, kuchaři, Halloween a primátorský byt

kultura | 25. 10. 2013

Užijte si hrátky s dýněmi a strašidly i hrůzostrašné halloweenské párty!

V pátek se vyřádí fanoušci klasického jižanského rocku na Skinny Molly a příznivci drum&bassu na DJ setech Andyho C (i další narozeninová vystoupení v Roxy budou boží).

Na Václaváku v sobotu proběhne Mezinárodní den kuchařů, v Motole Dostihy chrtů Halloween Greyhound Race a večer pak Swing & Champagne vol.3 party pod Petřínem. 

Café V lese přivítá  v neděli na Stimul Night mistra noise music Zbigniewa Karkowskiho a klub Pilot experimentální rock z Los Angeles No Age.

Prodloužený víkend pak v pondělí zakončete sváteční vycházkou Po stopách svatého Václava a svaté Anežky nebo prozkoumáním Poslanecké sněmovny a primátorského bytu.


facebook.jpg

 

Po kulinářských zážitcích a halloweenských večírcích:

První Noc divadel se blíží... Celý program na CityBee!
Kde vám v Praze postačí stovka v peněžence?
Květena a zvířena tramvajová


Nevybrali jste si? Podívejte se na všechny akce na CityBee!

 

Vaše CityBee!


přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Přinášíme vám tipy na 13 dalších míst v Praze a okolí, kam se můžete společně vypravit za okřídlenými, ozubenými, čtyřnohými nebo třeba chlupatými tvory.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!