Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

CityBeekend: Hurá na Matějskou s Karlem Mayem v patách!

poznání | 28. 2. 2013

Začíná Matějská pouť!
 

Na Matějskou vemte starší děti, jejich mladší sourozence zase do nově otevřené pobočky Pohyb dětem, kde si mohou vyzkoušet třeba pidi aerobik nebo pohádkojógu. I dospělí najdou uplatnění během Dne výměny knih nebo během Odpoledne s Karlem Mayem

Gurmáni se nakrmí zvěřinou  a maďarskou kuchyní, sportovci se vybijí třeba na tradiční Palestře (je to prostě běh). 

Matrix se otřese metalovou náloží  a celá Evropa, lépe řečeno její graffiti studentstvo, se nacpe v sobotu do MeetFactory. Češi a Němci se pak utkají na improvizační show v Redutě. Co by to ale bylo za víkend bez pořádně nebezpečné párty, kterou je bezesporu Red Bull Music Academy Night v Crossu!

Foto - Náprstkovo muzeum

Kromě "májovek" si přečtěte ještě naše tipy!
Pecka týdne: DiscoBalls, N.V.Ú. či Záviš - hrají rádi v žižkovských klubech?
Nejlepší pražské párty v březnu, MDŽ nevyjímaje!
Návod na použití New Yorku a návštěva Českého centra s jeho ředitelkou

Vaše CityBee

[zaregistrujte%281%29.jpg]

přehled článků

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Sauny u řeky, v Národním divadle, v obchodním centru, v kasárnách i mimo centrum. Tady je výběr těch nejlepších a nejzajímavějších saunovacích míst po celé Praze, abyste se nemuseli potit při jejich hledání na webu.

Konečně nemusíte sedět v kanclu, máte tolik nápadů na to, co dělat venku, a ono... prší! Jestli už vážně nevíte coby a koušete se doma nudou, nechte se inspirovat!