Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí

přehled článků

Snězte koktejl nebo dobroty od Kuchařek bez domova

doporučujeme | 19. 3. 2017

Jaro je tu (už i oficiálně), tak obujte tenisky a vyběhněte ven. Doporučujeme běžet přes Malostranské náměstí, které se promění ve Velkou Británii, přes Smíchov, kde začínají vařit Kuchařky bez domova nebo přes Žižkov, kde se chystá párty asi ve všech klubech, co tu jsou.

[clanky4/tipy_19_348.jpg]

Kam v týdnu zajít, když...
A) bude venku hezky

Vyjděte do ulic (nebojte, žádnou demonstraci na mysli nemáme) a nebo do nich rovnou vyběhněte. V rámci vycházek Prahy Neznámé omrkněte pasáže na Václaváku, Legiobanku nebo nevěstince. A kdo si žádá rychlejší tempo, hurá na akci Jdu běhat poprvé. Trénink je jen pro holky a navíc úplně zadáčo.

 

Jdu běhat poprvé

Jdu běhat

21.03. 17:30

B) bude venku hnusně

Ve středu otevírají Kuchařky bez domova novou jídelnu na Smíchově a slibují, že budou vařit zdravě a levně. Nějakou korunu (od úterý až do konce března) ušetříte i v La Loce, kde budou v rámci poledního menu nabízet polévku k hlavnímu jídlu zdarma.

 

Otevíračka Jídelny Kuchařek bez domova

Jídelna Kuchařek bez domova

22.03. 11:30


Kalendář diktuje

V pondělí: Jaro!
Přiťuknout mu hrnkem kávy na zdraví můžete v Kavárně co hledá jméno.
P.S. Prvních 20, kteří přinesou do kavárny květinu, má kafe zdarma.

 

Jaro v Kavárně

Kavárna co hledá jméno

21.03. 08:00

V pondělí ²: Světový den vyprávění!
Slavit, vyprávět, poslouchat a workshopovat můžete v Langhans - Centru Člověka v tísni.

 

Storyslam 2017

Langhans - Centrum Člověka v tísni

20.03. 10:00

Kam se dostanete zadarmo

Kdo nemá na letenku do Londýna, může tramvají na Malostranské náměstí, které bude ve čtvrtek plné britského jídla i pití, hraček a všemožných stánků. Přijde i královna Alžběta II. (ovšem možná bude z vosku:-) ).

 

Zažijte Velkou Británii

UK in Czech Republic - British Embass…

23.03. 10:00

BONUS: Nejšílenější akce týdne

V Cloud 9 Sky Baru se budou nově podávat jedlé koktejly. Je libo Martini s uzeným lososem, tekutý salát z rukoly a mozarelly, Piña Colada koule, croissanty Brandy Alexander nebo slaninový soudek s punčem?

 

Snězte si svůj koktejl

Hilton Prague

22.03. - 05.04.

dsc_00051_1489506633.jpg

Filmy (a jiná kultúúúra) tohoto týdne:

V první řadě je třeba připomenout, že ve čtvrtek startuje Febiofest (speciálně pak doporučujeme akci Culinary cinema, kde se kromě filmů i pořádně nadlábnete). Premiéru německého romanťáku Rande naslepo asi můžete vynechat, ale německý dokument o Ramsteinech klidně zkoukněte. Stejně tak můžete vyrazit na norské drama Lví žena.

Ve Foru Karlín vystoupí Jason Mraz, na Žižkově se ve čtvrtek a v pátek kvůli bezva fesťáku vůbec nepůjde spát, a v Kongresáku bude k vidění West Side Story v hvězdném Broadwayském obsazení a s živým orchestrem.

 

Febiofest

FEBIOFEST

23.03. - 31.03.


 

Jason Mraz (US)

Forum Karlín

20.03. 19:00


 

Žižkovská Noc 2017

Žižkovská Noc

23.03. - 25.03.


 

West Side Story

Kongresové centrum

23.03. 19:30


  

přehled článků

Jděte si zabruslit! Jestli ještě nevíte, kde se letos v metropoli bruslí, mrkněte na náš velký přehled 16 venkovních kluzišť a běžte se klouzat – v centru, na střeše, na Letné, zadarmo, v noci, s dětmi...

V nové restauraci El Camino ochutnáte španělskou kuchyni. V novém bistru Aperitivo na vás dýchne italský temperament. Nebo můžete ztratit hlavu v novém muzeu s díly katalánského umělce Salvadora Dalího.

Vybrali jsme pro vás 11 nejzajímavějších saun v Praze. Kdy mají otevřeno? Kolik stojí vstup? Kde nabízejí něco navíc? Vše najdete v jednom přehledném článku. A pokud byste si nevybrali, máme pro vás jedno mrazivé překvapení na závěr...