Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
17
září

Město a řeka: komentovaná projížďka na parníku Vltava

Open House Praha

zpět na výpis akcí
 

Budete mít naprosto unikátní možnost zažít si okružní plavbu na posledním ze dvou historických parníků nesoucí jméno po hlavním pražském toku.

Datum:17. 09. 19
Cena:od 550 Kč
Čas:18:00 - 21:00
Kategorie: zábava|zábava - ostatní, poznání| po praze

Zveme vás nás na komentovanou projížďku městem na parníku Vltava. Budete mít naprosto unikátní možnost zažít si okružní plavbu na posledním ze dvou historických parníků nesoucí jméno po hlavním pražském toku, ale především se díky výkladu architekta Petra Kučery dozvíte mnoho zajímavých informací o vztahu města a vody, vývoji pražských nábřeží i mostech.

Řeka Vltava vždy hrála významnou úlohu v obraze Prahy a jejím každodenním životě. Po dlouhá staletí představovala dopravní tepnu a zároveň překážku, hnací sílu mnoha živností, zdroj pitné vody i odpadní stoku, půvabný prvek dokreslující pražské panorama i neustálou hrozbu v podobě ničivých povodní. Vyplujte s Open House Praha do krásného podzimu!

Trasa plavby: Rašínovo nábřeží – Hlávkův most – Rašínovo nábřeží
Kapacita je omezená.
Délka plavby je 2–3 hodiny (v závislosti na délce čekání v plavebních komorách).
Na parníku najdete kavárnu.
Parník má jednu přední venkovní palubu, částečně krytou zadní vyhlídkovou palubu a dva vnitřní salonky, kde i v případě špatného počasí uslyšíte výklad průvodce.

Open House Praha
Tel:
Rašínovo nábřeží
Praha 2, 120 00
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: