Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
12
září

Adrenalinová hororová prohlídka atomového krytu

Prague Horror Cave

zpět na výpis akcí

Čeká na vás 20ti minutová prohlídka plná strašidelných překážek a adrenalinu. Vtáhneme vás do děje hororů.

Začátek:12. 09. 19
Konec:18. 10. 20
Cena:od 730 Kč
Čas:18:00 - 23:50
Kategorie: zábava|zábava - ostatní

Připravili jsme pro vás hororové podzemí v unikátních prostorách protiatomového krytu. Čeká na vás 20ti minutová prohlídka plná strašidelných překážek a adrenalinu. Vtáhneme vás do děje a postavíme vám do cesty největší hvězdy kultovních hororových filmů. Zde malé info o průběhu. Vydejte se k nám ve skupince s přáteli. Vyzkoušejte, zda dokážete překonat nástrahy, přežít setkání s hororovými postavami a projít všemi místnostmi až do konce. Ceny se odvíjí od počtu osob: 2 osoby 730,- Kč 3 osoby 1.020,- Kč 4 osoby 1.200,- Kč. Jestli máte pro strach uděláno, udělejte radost svým blízkým a věnujte jim netradiční zážitek v podobě vstupenky do Prague Horror Cave.

Prague Horor Cave
Tel: 737 566 569
Jeseniova 212
Praha 3, 13000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Navzdory koronakrizi začaly na jaře v Praze fungovat téměř dvě desítky nových podniků. Tady je 18 nováčků, včetně unikátních konceptů jako je podnik zaměřený pouze na plněné knedlíky, muzeum slivovice nebo galerie na veřejných záchodech.

Doporučujeme vyzkoušet: