Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
29
července

UmTrh - Be Creative

UMtrh

zpět na výpis akcí
 

Přijď a vytvoř si originální dárek pro sebe nebo své blízké.

Začátek:29. 07. 17
Konec:30. 07. 17
Cena:Zdarma
Čas:10:00 - 13:00
Kategorie: poznání| workshopy lifestyle|Nakupování,

Pro následující měsíce chceme představit koncept „Buď kreativní “- Na našem UMtrhu v Pařížské ulici u hotelu Intercontinental si můžete vytvořit sami vlastní dárek, vlastní suvenýr. Přijďte a přesvědčte se, že umělecký dárek může být vyroben Vámi nebo vašimi dětmi .

Vytvoř si své vlastní tričko, udělej si peněženku, namaluj si obrázek, vytvoř vlastní šperk, maffin atd… toto a mnohem více Vás bude čekat na našem minifestivalu Umu. 

UMtrh není vlastně trhem v pravém slova smyslu, rád by vytvořil základnu pro prezentaci a hru originální kreativity a tvořivosti lidského UMu. Nejen na straně vystavovatelů, ale hlavně na straně návštěvníků. 

UMtrh se tradičně otevírá pro všechny umělce, designery, výrobce, malíře, cukráře, kuchaře a další kreativce v čemkoliv. Přijďte a zúčastněte se jako umělec, vystavovatel či jako návštěvník. 

Pro vystavovatele: budeme rádi když se rychle přihlásíš pro termín od 29.-30. 7. 2017, nebo na další termíny v tomto roce!

UMtrh
Tel:
Pařížská 30
Praha 1, 11000
Navigovat
MHD

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Každý den je dobrou záminkou pro trochu té zelené terapie. Proto jsme pro vás připravili několik tipů, kam vyrazit za zelení. Pokud jste pražští, budete je mít na dosah ruky.

Doporučujeme vyzkoušet: