Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
29
července

Festival indonéské kultury na nádvoří Náprstkova muzea

Národní muzeum - Náprstkovo muzeum asijských, a...

zpět na výpis akcí
 

Nenechte si ujit festival z cyklu Barevné nádvoří, zaměřený na indonéskou kulturu.

Datum:29. 07. 17
Cena:Zdarma
Čas:12:00 - 18:00
Kategorie: poznání|cestování

►Připraven je bohatý doprovodný program, který vás zavede na největší souostroví světa. Těšit se můžete na několik ukázek indonéských tanců v podání Natalie Kalenské nebo indonésko-australské folklorní skupiny Suara Indonesia Dance Group, která vás i několik tanečních kroků v rámci workshopu naučí.

►Zaposloucháte se i do tradiční hudby a indonéských písní. Jedinečným zážitkem bude jistě také javánské stínové divadlo „wayang“ s tradičním tancem i gamelanovou hudbou v podání spolku Partai Orang Hutan.

►Součástí programu budou i zajímavé přednášky, workshopy a výtvarné dílny pro děti. Nezapomeneme ani na ochutnávky místních specialit či stánky s různými drobnostmi.

►Vstupné na programy na nádvoří je zdarma.

Národní muzeum - Náp...
Tel: 224 497 500
Betlémské náměstí 269/1
Praha 1, 110 00
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Bez placení si prohlédnete výstavy v Národní galerii, prověříte, jak funguje vaše paměť, podíváte se do pražského podzemí, na Planet festu si osvojíte nové trendy zelené výchovy a také přivítáte jaro...

Doporučujeme vyzkoušet: