Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Beru na vědomí
18
července

Letní kino ve Žlutých lázních - Dítě Bridget Jonesové

Žluté lázně

zpět na výpis akcí
 

I letos si užijete tradiční letní kino ve Žlutých lázních.

Datum:18. 07. 17
Cena:Zdarma
Čas:21:00 - 23:10
Kategorie: kultura|kina

Začínáme už v úterý 18. 7. filmem Dítě Bridget Jonesové. Další promítání bude pravidelně každé úterý od 21:00 až do konce srpna. Pro letošní sezónu jsme udělali výběr nejnovějších a nejúspěšnějších filmů z české a světové kinematografie. Těšit se můžete na drinky, popcorn, soutěže o super ceny a loď Captain Morgan s drinky s colou za akční cenu.

VSTUP je samozřejmě ZDARMA .

18. 7. 2017 od 21:00 Dítě Bridget Jonesové
Utrpení největší smolařky v dějinách dosud neskončilo. Bridget Jonesová je stále bez chlapa. Jak název třetího dílu slavné série napovídá, tím hlavním malérem bude tentokrát neplánované těhotenství. Taková věc dokáže vykolejit i životem otřískanou Bridget, zvlášť když naprosto netuší, s kým počala. (CinemArt)

Žluté lázně
Tel: 777 409 009
Podolské nábřeží 3/1184
Praha 4, 147 00
Navigovat
MHD

Další akce pořadatele:

Také by tě mohlo zajímat:

Naše speciální výběry pro milovníky městského života. Navštivte doporučené akce i místa, která stojí za to.

 

Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější akce v metropoli pro malé i velké. Poradíme vám, kam s vašimi ratolestmi v Praze vyrazit, pokud se chcete pobavit, inspirovat nebo jen utéct nudě sobotního či nedělního odpoledne.

Doporučujeme vyzkoušet: